Reklama
Reklama

Na niebie są już widoczne alfa Kaprikornidy. Zobacz, co to znaczy dla twojego znaku zodiaku

Na niebie są już widoczne alfa Kaprikornidy. Zobacz, co to znaczy dla twojego znaku zodiaku fot. Getty Images

Aktywny rój meteorów w najbliższych tygodniach będzie miał wpływ na nasze samopoczucie, relacje z innymi oraz karierę.

Od 3 lipca do 15 sierpnia jest aktywny rój meteorów, który się nazywa alfa Kaprikornidy. Jego radiant znajduje się w gwiazdozbiorze Koziorożca. Jest to nie tylko uczta dla oka (zachęcamy do obserwacji), ale też ważne wydarzenie astrologiczne. 

Kiedyś meteory były kojarzone z negatywnymi wydarzeniami i mrokiem, ale od tego czasu nasza interpretacja się zmieniła i jest bardziej pozytywna. Obecnie traktujemy je jako silną energię, która przynosi zmiany. Meteory różnie wpływają na wszystkie znaki zodiaku, więc warto wiedzieć, czego możemy się spodziewać. 

Deszcz meteorów wypada w fazie Raka, więc powinniśmy zaobserwować u siebie wiele cech, które są charakterystyczne dla znaków wodnych. Woda to nie tylko łzy, ale też większa płynność działań, którą powinniśmy wykorzystać. Można powiedzieć, że to dobry moment, żeby zrobić przestrzeń i poczekać, aż coś dobrego do nas "przypłynie".

fot. Getty Images

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Deszcz meteorów zwiększy u Barana czułość na emocje innych ludzi. Kiedy zazwyczaj skupiasz się na przywództwie i dobrym samopoczuciu, będziesz miała więcej przestrzeni na nowe doświadczenia. Będziesz szukać kontaktu z ludźmi, więc wykorzystaj to w pracy i w życiu osobistym.

Byk będzie miał wysokie oczekiwania, ale jednocześnie okaże się bardzo wyrozumiały dla ludzkich słabości. Pamiętaj, że to bardzo ważne, żeby żyć w zgodzie ze sobą, ponieważ wszystko co robisz, finalnie wpływa na twoje samopoczucie i satysfakcję z życia. Przypomnij sobie, co jest dla ciebie ważne.

Bliźnięta będą miały dość, że wszyscy im mówią, żeby pracowali nad pilnowaniem granic. Deszcz meteorów podkreśli twoją tendencję do robienia kroku za daleko, więc musisz pamiętać, żeby myśleć też o potrzebach innych ludzi. Znajdź złoty środek pomiędzy byciem szaloną i wyzwoloną, a poukładaną i spokojną. Uda się!

Rak z powodu Urana w jego 11 domu, będzie często chodził na spotkania i miał wyjątkowo dużo kontaktów z innymi ludźmi. Poczujesz ogromną potrzebę rozmów, więc możesz ją wykorzystać do polepszenia relacji z koleżankami w pracy oraz rodziną. Naucz się dokładnie słuchać i bądź otwarta na to, że inni ludzie mają inaczej niż ty.

Zdystansowany Lew będzie miał tendencję do imprez i grania pierwszych skrzypiec wszędzie, gdzie się pojawi. Będziesz bardzo pewna siebie i wykorzystaj to, ponieważ nie zawsze czujesz się dobrze ze sobą tak jak teraz. Przyjmuj komplementy i ciesz się, że inni ci ich nie szczędzą. 

Panna będzie poddenerwowana i powinna unikać nadmiaru kawy, ponieważ i bez niej będzie miała ochotę wystrzelić jak z karabinu. Musisz na spokojnie stawiać czoła wyzwania codzienności, więc pomyśl o zresetowaniu się oraz odpoczynku. Może powinnaś się zdrowiej odżywiać i pić więcej wody?

Waga poczuje, że życie to seria kompromisów. Skupiaj się na tym, co jest naprawdę ważne, ponieważ nie możesz być najlepsza we wszystkim. Nie każda gra jest warta świeczki. W relacjach będziesz zdystansowana. Pamiętaj, że nie ma sensu nic robić na siłę i postaraj się do wszystkiego podchodzić z otwartym umysłem. 

Jako znak wodny, Skorpion, będzie miał tendencję do "dram" i zbytniej emocjonalności. Będziesz bardziej wrażliwa niż zwykle - nie zdziw się, jak zaczniesz płakać na reklamach. Pamiętaj jednak, że warto trzymać wszystko na wodzy, żebyś nie czuła się przygnieciona uczuciami. Jesteś wrażliwa, a to twoja zaleta, a nie wada.

Strzelec będzie się męczył przez najbliższe tygodnie, ponieważ jego ognista energia zostanie wzmocniona, a jak wiadomo, to grozi wypaleniem. Czasami mniej znaczy więcej, więc dbaj o siebie, rób przerwy w pracy, a zamiast iść na kolejne spotkanie po pracy, posiedź w domu i zrób sobie gorącą kąpiel.

Koziorożec będzie rozerwany między problemami swoimi, a przyjaciół. Trudno będzie ci się nie zaangażować, ponieważ jesteś wrażliwa i dla każdego chcesz dobrze. Pilnuj swoich granic, ponieważ jeżeli nie zadbasz o siebie, nie będziesz w stanie pomagać innym. Czasami 

Ze względu na zmianę okoliczności życiowych, Wodnik może się wycofać z planów innych osób i szukać czasu tylko dla siebie. To normalna, zdrowa granica. Ale rzuć wyzwanie sobie, aby znaleźć nowe, inspirujące relacje. Może nawet obejrzysz apogeum deszczu meteorytów 30 lipca z kimś specjalnym? Nie zamykaj się przed światem, Wodniku.

Ten sezon jest bardzo ważny dla Ryb. Ten deszcz meteorów ujawni wiele niezaspokojonych potrzeb. Pojawi się potrzeba nazwania tych potrzeb, żeby w najbliższym czasie móc je zaspokoić. Nie potrzebujesz teraz dodatkowego bagażu - skup się na sobie. Im bardziej będziesz myśleć o swoich celach, tym większa szansa, że je osiągniesz. 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama