Reklama
Reklama

Czeka nas jedyna w roku burzowa pełnia. Sprawdź horoskop księżycowy na lipiec

Czeka nas jedyna w roku burzowa pełnia. Sprawdź horoskop księżycowy na lipiec fot. Istock.com

Poznaj szczegóły...

Księżyc w każdym miesiącu przynosi nam zmiany w zależności od tego, w jakiej fazie znaku zodiaku się znajduje. Osiąga też nów i pełnie, które dają nam energetyczne doładowania i rozładowania. Czego się możemy spodziewać w lipcu 2019 roku?

Nów księżyca będzie miał miejsce 2 lipca. Księżyc znajdzie się w 10°37” Raka. W tym samym dniu będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca. Archetypowy rak jest rodzinny, więc ten moment przyniesie zmiany w postrzeganiu swoich najbliższych oraz rewolucje w domu. W tym czasie powinniśmy się skupić na rodzinie oraz tym, co jest bliskie naszemu sercu. Nie powinniśmy się zdziwić, jeżeli górę wezmą trudne emocje - to czas, w którym jesteśmy bardzo wrażliwi.

Musimy być otwarci na zmiany, nawet jeżeli te są trudne. Pamiętajmy, że wszystko co się teraz zadzieje, będzie mieć długoterminowe skutki, które koniec końców wyjdą nam na dobre. To moment, żeby zadać sobie pytanie, jak chcemy, żeby wyglądał nasz dom rodzinny i relacje z ukochanymi osobami. 

Lipcowy Księżyc jest bardzo ważny, ponieważ przypada w połowie cyklu zaćmień na osi Raka i Koziorożca. Wszystko co się dzieje w ich pobliżu, bezpośrednio dotyka harmonii między karierą zawodową a szczęściem rodzinnym. Koziorożec i Rak wyciągają na pierwszy plan problemy związane z rolami w rodzinie, walką płci, a także ojczyzną. 

fot. Getty Images

Pełnia i zaćmienie Księżyca

Pełnia Księżyca wypadnie 16 lipca. Zjawisko to nazywa się Burzowa Pełnia Księżyca, ponieważ występuje w czasie letnich obfitych deszczów. Pełnia wypadnie z znaku Koziorożca, co przypomina nam, jak bardzo potrzebujemy czuć się ważni i potrzebni dla innych. Będziesz mieć wrażenie, że robisz więcej dla bliskich niż dla siebie. Nie umniejszaj sobie, naprawdę wszystkie twoje działania okażą się słuszne. Możesz mieć przekłamany obraz siebie i przez to czuć się podirytowana. Całkowicie niesłusznie. 

Wraz z pełnią przyjdzie zaćmienie Księżyca. Będziesz mieć potrzebę kontroli. Poczujesz się wszystkim zmęczona i to będzie sygnał, żeby wyluzować. Nie zdziw się, jeżeli na pierwszy plan wysuną się problemy w relacjach z najbliższymi. Jeżeli w ostatnim czasie w twoim związku się nie układało, nie powinnaś liczyć na poprawę. 

Zastanów się, jak spędziłaś ostatnie sześć miesięcy. To pokaże, jakie emocje wezmą górę w trakcie zaćmienia. Jeżeli ciężko pracowałaś, zobaczysz owoce. Jeżeli natomiast mijający czas był dla ciebie mało efektywny, nie powinnaś na nic liczyć. Wykorzystaj ten czas na podsumowania i obserwację mijającego czasu. Powinnaś zamknąć jak najwięcej otwartych wątków i puścić złe emocje.

Jeżeli ci się to nie uda, skutki tego będziesz odczuwać przez kolejne trzy miesiące. Dlatego lepiej, żebyś najbliższe dni potraktowała jako moment oczyszczenia i rozpoczęcia nowych etapów w swoim życiu.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama