Reklama
Reklama

Wenus wchodzi w nową fazę. Przeczytaj horoskop miłosny na lipiec

Wenus wchodzi w nową fazę. Przeczytaj horoskop miłosny na lipiec fot. istock.com

Sprawdź, co przyniesie nowy układ planet dla wszystkich znaków zodiaku.

Wenus wchodzi do znaku Raka 3 lipca i będzie przebywać w tej fazie do 27 lipca. Jednym słowem - czas na wakacyjną miłość! To nie jest ważne, czy jesteś w związku, czy jesteś singielką - mówiąc miłość powinnaś myśleć także o sobie oraz rodzinie. 

Wenus w astrologii reprezentuje miłość i romans oraz relacje z najbliższymi, piękno, małe przyjemności, a nawet poczucie własnej wartości. Symbolizuje też finanse. W sumie to są wszystkie rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Kiedy planeta przebywa w znaku Raka warto się zastanowić, czy nasze życie wygląda dokładnie tak, jak tego chcemy? To dobry moment na refleksję. 

Archetypowy rak jest matczyny, rodzinny i bardzo domatorski. Nie powinniśmy więc unikać spotkań z najbliższymi. Nie powinniśmy też się zdziwić, jeżeli będziemy częściej niż dotychczas marzyć o zamieszkaniu z partnerem, zaręczynach, a nawet dzieciach. Oczywiście Wenus w Raku ma też swoje minusy. Możemy czuć wewnętrzną presję, żeby wszystko było miłe, urocze i bardzo ciepłe. Kiedy tak nie będzie, będziemy się frustrować. W trudnych momentach najlepiej się jest wyłączyć i je przeczekać.

fot. istock.com

Horoskop miłosny na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku

Baran w końcu poczuje się dobrze wśród znajomych i najbliższych rodziny. Trudne dotychczas relacje przejdą zmianę i będziesz naprawdę zadowolona z tej zmiany. Skup się na budowaniu więzi, ponieważ teraz mają szansę stać się silne. Bądź odważna - szczerość popłaci. Nie bój się, że nie zostaniesz zrozumiana. Teraz jest dobry czas na docieraniu się z innymi.

Czuła natura Byka rozkwitnie w lipcu. Wenus w Raku uwypukli twoją romantyczną duszę. Ludzi będziesz przyciągać swoim ciepłem i wytrwałością. W sprawach sercowych będziesz bardzo cierpliwa. Jeżeli jesteś singielką, teraz masz zielone światło w romansach. Ale nie wikłaj się w bardzo emocjonujące relacje - obecnie przyda ci się odrobina swobody i flirtu. 

Bliźnięta nie będą miały łatwego początku lata, dlatego powinny skupić się na budowaniu relacji tylko z jedną osobą. Nie oznacza to, że nie będą się dobrze bawić. Wręcz przeciwnie, mają teraz szansę odkryć nowe cechy w sobie, które będą pozytywnie wpływać na ich życie towarzyskie. Jednak najważniejszy będzie teraz partner, a nie grupa dalekich znajomych. Pokaż mu, że zależy ci na nim.

Rak odczuje na własnej skórze, że lipiec to najtrudniejszy miesiąc tego roku. Twoje emocje będą sięgać zenitu, więc upewnij się, że na pewno masz wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i relaks. Nie musisz tego czasu przesypiać, wystarczy, że skupisz się na sobie i będziesz robić to, co sprawia ci przyjemność. Możesz oglądać TV lub malować. Wszystko zależy od ciebie, ale się nie przemęczaj i kochaj się!

Lew w trakcie spotkań rodzinnych zawsze gra pierwsze skrzypce. Poczujesz, że jesteś kochana bardziej niż zwykle. Nie bój się teraz zapytać najbliższych, co myślą o tobie - na pewno usłyszysz szery, pozytywny feedback. A kiedy ma ci się przydać wsparcie, jak nie teraz? Przy okazji dowiesz się, za co cię cenią. Kupa pozytywnej energii! Wykorzystaj ją!

Panna jak zwykle będzie chciała wszystkim pomagać. To zdecydowanie nie jest typ narcyza - jak miłość to zawsze do innych ludzi. Jesteś bardzo taktowna, dlatego wszystkich wspierasz tak, żeby nie czuli się tym obciążeni. Odnajdziesz się w roli opiekuna, co wzmocni relacje z najbliższymi. Dodaj otuchy swojemu partnerowi, a zobaczysz, jak bardzo jest ci wdzięczny.

Waga musi puścić trudne emocje. Jeżeli dotychczas upierałaś się, że wszystko najlepiej zrobisz sama, zrób w końcu miejsce na miłość w swoim życiu. Nie ma sensu wdawać się w trudne konflikty, które cię wypalają. Naucz się przyjmować miłość od partnera i rodziny, a zobaczysz, że wtedy życie wydaje się łatwiejsze. 

Skorpion doskonale wie, że miłość jest dobrodziejstwem, ale nie ma teraz najlepszego czasu. Będzie chciał obdarzyć kogoś pozytywnymi uczuciami, ale poczuje wewnętrzną blokadę. Jedyne co mu zostaje, to otworzyć się na wsparcie z zewnątrz. Pamiętaj, że nawet jak czujesz się samotna, to nie znaczy, że jesteś sama jak palec. Spróbuj być z innymi, a koszmary nie będą wydawać się takie straszne.

Strzelec podejdzie do kwestii miłości intelektualnie. Będziesz szukać umysłowej rozrywki. Największą miłością obdarzysz tych, którzy będą chcieli rozmawiać na ważne dla ciebie tematy. Każda minuta spędzona z człowiekiem o podobnych zainteresowaniach będzie dla ciebie na wagę złota. Emocjonalne dialogi będziesz traktować jak grę wstępną. Może być naprawdę gorąco! 

Koziorożec będzie strzegł swojej miłości jak oczka w głowie. Skupisz się na ochronie najbliższych, ponieważ jak nigdy, zdasz sobie sprawę, że to najważniejsi ludzie w twoim życiu. Oczywiście masz obsesję kontroli, więc musisz pilnować, żeby nie odstraszać tym rodziny oraz ukochanej osoby. Nie masz teraz siły na konflikty, ponieważ nie mogłabyś przeżyć utraty zaufania. 

Wodnik rozkwitnie. Będzie czuły, otwarty i jedyne czego będzie pragnęło jego serce, to prawdziwe uczucie. Miłość będzie najważniejsza w najbliższych tygodniach. Jednak pamiętaj, żeby nie zatracać się w uczuciach do innych osób. Nie możesz kupić sobie ich oddania. Musisz dbać o swoje granice, ponieważ tylko wtedy zagwarantujesz sobie emocjonalne bezpieczeństwo. 

Ryby będą otaczać się ludźmi, których kochają i nie będą mogły pohamować się w pokazywaniu, jak bardzo są dla nich ważni. Nie zapominaj, że wszystko powinno działać w dwie strony, więc mów otwarcie, czego ci brakuje i jak byś chciała być traktowana. Na początku może cię to krępować, ale naprawdę się opłaci. Odwagi! 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama