Reklama
Reklama

Kto ma szansę spełnić marzenie, a kto będzie miał problemy finansowe? Przeczytaj horoskop na lipiec

Kto ma szansę spełnić marzenie, a kto będzie miał problemy finansowe? Przeczytaj horoskop na lipiec fot. Istock.com

To nie będzie łatwy czas. Na szczęście pod koniec lipca czeka nas poprawa aury. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku.

Lipiec będzie najtrudniejszym miesiącem w 2019 roku. Jest to związane z zaćmieniem Słońca, które będzie miało miejsce 2 lipca oraz częściowym zaćmieniem Księżyca 16 lipca. Dodatkowo, Merkury od 8 lipca będzie w retrogradacji. 

Koniunkcja Słońca z Saturnem oznacza problemy z finansami. Powinniśmy też bardzo pilnować spraw w pracy oraz w urzędach. Na poprawę aury możemy liczyć dopiero po 23 lipca - dopiero wtedy nastanie lepszy czas. 

Horoskop na lipiec 2019

Baran będzie skupiony na sprawach rodzinnych, ponieważ jego Słońce przebywa w czwartym domu horoskopu. To czas spotkań rodzinnych oraz wyjątkowych wydarzeń w życiu najbliższych osób. Jeżeli chciałaś przeprowadzić ważne rozmowy z rodzicami lub rodzeństwem, teraz jest na to dobry moment. Zaćmienie Słońca przypomni ci, że dbanie o siebie jest bardzo ważne, więc na początku lipca skup się na życiu prywatnym. 

Uran nadal zapewnia mnóstwo niespodzianek Bykowi. Biorąc pod uwagę niedawne kłopoty, jest mało prawdopodobne, żebyś była zdziwiona, że niespodziewane zmiany wystąpią w twoich finansach osobistych. Nic nie jest pewne, więc w kwestii pieniędzy podchodź do wszystkiego bardzo rozważnie. W lipcu musisz być bardzo skupiona i starać się myśleć pozytywnie. W chwili zwątpienia udaj się w krótką podróż i porozmawiaj z przyjaciółmi. Zaćmienie Słońca podkreśli potrzebę pozytywnego nastawienia. Oczekuj dobrych wiadomości.

Merkury, który rządzi Bliźniętami, po raz kolejny w tym roku będzie retrogradował, a więc zachęcał do refleksji, a nie do reakcji. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Nadszedł czas, aby ponownie ocenić osobisty budżet, a następnie skoncentrować się na tym, jak i gdzie można dokonać cięć lub poprawić swoje dochody. Zaćmienie Słońca kładzie nacisk na uporządkowanie wszystkiego, co wiąże się z pieniędzmi. 

Zaćmienie Słońca zwiastuje wydarzenie lub osobę, która może wywołać zmiany w życiu Raka. Może to być zmiana materialna, a może zmiana w miłości. W rezultacie wszystko zobaczysz w innym świetle. Przesłanie najbliższych dni jest takie, że nadszedł czas, aby pielęgnować swoje cele. Twoje zdrowie i szczęście są kluczowymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji w lipcu. Szanse, które teraz przychodzą, są pozytywne, o ile nie wymagają zbyt wiele zasobów. 

Lew, Panna, Waga i Skorpion

Lipiec to czas sprzeczności dla Lwa. Planety są ustawione w taki sposób, który wskazuje na kroki wstecz, odpoczynek i zajęcie miejsca, z którego możesz wszystko obserwować. To nie jest twój typowy styl bycia, ale jest to twoja szansa na naładowanie baterii. Z drugiej strony, masz również kilka kluczowych bodźców do poruszania się tempem Marsa, który wchodzi do twojego znaku zodiaku. Dlatego jest prawdopodobne, że pod koniec miesiąca zobaczysz skutki swoich dotychczasowych przedsięwzięć.
Panna jest bardziej towarzyska niż zwykle. Twój kalendarz wypełni się spotkaniami z przyjaciółmi, będziesz chodzić po klubach. Będziesz mieć wiele okazji, które zapewnią ci wiele stymulacji i być może popchną Cię do wyznaczenia nowych celów, marzeń i życzeń. W pewien sposób spełnisz osobiste marzenie i będziesz mieć szczęśliwe wspomnienia. Twoja planeta, Merkury, odbywa w lipcu pozorną wędrówkę do tyłu, co wymusi na tobie ostrożność. Być może będziesz musiała przemyśleć kilka swoich pomysłów lub planów. Zaćmienie Słońca zwiastuje sukces w działaniach grupowych, zwłaszcza w pracy.
Profesjonalne uznanie i awans są podkreślone przez Słońce i Wenus wysoko na słonecznej mapie Wagi. Skupiasz się na tym, jak w tym miesiącu osiągnąć stabilizację w życiu, jednak twoje obowiązki jako rodzica lub szefa mogą również znaleźć się wysoko na liście priorytetów. W niektórych przypadkach może ci pomóc ważna kobieta. Możesz się nawet spodziewać pomocy finansowej. Wpływowa kobieta może również pobudzić twoją karierę. Uważaj na ludzi podobnych do Barana.
Skorpion musi pamiętać, żeby nie skupiać się na drobiazgach. Nie przejmuj się szczegółami. Religia, duchowość, świat i sport mogą cię podnieść na duchu w tym miesiącu. Musisz poszerzać swoje horyzonty. Skup się na karierze, a nie życiu rodzinnym. To, jak przesuwasz punkt ciężkości, zależy od ciebie, ale nie należy się martwić o małe rzeczy. Możesz zaplanować podróż za granicę lub zapisać się kurs. W lipcowym zaćmieniu podkreślisz swoją potrzebę utrzymywania ostrości umysłu i skupienia się na sprawach pozytywnych.

Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby

Ceres weszła do znaku Strzelca i wymusza na tobie samodoskonalenie się. Pomimo tego, że pozytywny Jowisz znajduje się w twoim znaku zodiaku, twoja popularność może tymczasowo słabnąć. Wolisz dostosowywać się do własnych potrzeb niż do innych. Aby być sobą, musisz być też szczera. W trudnych chwilach możesz zwrócić się o pomoc do najbliższych osób z rodziny. Strzelec jest zazwyczaj tą osobą, która pobudza innych do działania. Ale teraz możesz postawić się na pierwszym miejscu i poprosić o wsparcie. Zaćmienie Słońca wymaga zmian w sposobie inwestowania czasu i pieniędzy.

Koziorożec nie będzie miał łatwego czasu. Sztuka polega na tym, aby zminimalizować straty i zastanowić się nad ostatnimi lekcjami. Być może będziesz musiała puścić coś lub kogoś, aby zrobić krok dalej. To jest jak awans w pracy, a ty umiesz ciężko pracować. Zaćmienie Słońca może stwarzać okazje lub budzić sprzeciw innych. Zanim jednak nastąpi częściowe Zaćmienie Księżyca, uzyskasz wgląd w najlepszy sposób działania, zarówno dla siebie, jak i dla tych, którzy na tobie polegają.

Nadszedł czas, w którym Wodnik musi udoskonalić twoje rzemiosło. Powinnaś zwrócić uwagę na szczegóły. Niezależnie od tego, czy planujesz coś nowego, czy kończysz projekt, zwróć uwagę na jego dobre punkty. Lipiec to pracowity okres, w którym zaćmienie uruchomi  szósty dom twojego kosmogramu i podkreśli obowiązki, którym należy się szybko zająć. Jest to właściwy czas, aby poradzić sobie z przyziemnymi zadaniami, zamiast zamiatać je z powrotem pod dywan. 
Dla Ryb nadszedł czas, aby zrobić coś nowego w lipcu. Może to być związane z projektem artystycznym lub kreatywnym, romansem lub może dziećmi i domem. Niezależnie od osobistego scenariusza, możesz cieszyć się spełnieniem kilku marzeń. Jeśli nie czujesz się dobrze, szukaj mądrej rady u bliskich. W tym miesiącu ważne będą dla ciebie dzieci - mogą to być twoje własne lub kogoś innego. Tak czy inaczej, musisz zwracać uwagę na dziecięce potrzeby. Jeśli nie masz dzieci w swoim życiu, słuchaj swojego wewnętrznego dziecka. Nadszedł czas, aby znaleźć twórcze rozwiązania nierozstrzygniętych problemów.

fot. istock.com

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama