Reklama
Reklama

To najważniejsze wydarzenie astrologiczne w tym roku. Wydarzenia wyznaczą kierunek na kolejne lata

To najważniejsze wydarzenie astrologiczne w tym roku. Wydarzenia wyznaczą kierunek na kolejne lata fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

30czerwca2019

2 lipca będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca.

Zjawisko nie będzie widoczne w Polsce, ale będzie można je obserwować na południowym Pacyfiku i w części Ameryki Południowej (Chile i Argentyna).

Zaćmienie Słońca przypadnie w 10 stopniu Raka w połączeniu z Głową Smoka (Północny Węzeł Księżycowy). Wszystkie wydarzenia, które mają teraz miejsce, będą miały długofalowe skutki, które będziemy odczuwać przez najbliższych kilka lat. To czas, w którym pojawią się też nowe i bardzo ważne dla nas znajomości. 

Kiedy Słońce jest zasłaniane przez Księżyc, jego energia jest przyblokowane. To czas, kiedy jesteśmy pod silnym wpływem energii lunarnych, które sprawiają, że działamy instynktownie i bardzo emocjonalnie. To czas pełen chaosu. Od zawsze czas zaćmień jest uważany za niezbyt pomyślny. Oczywiście, dużo zależy od indywidualnego horoskopu danej osoby, ale przyjmuje się, że dla wszystkich jest to okres pełen przemian i transformacji. Trzeba się przygotować na nowy etap. 

Długofalowe skutki

Zaćmienie Słońca w znaku Raka sprawi, że na pierwszym planie będziemy mieć sprawy związane z domem oraz rodziną. Ta faza symbolizuje przywiązanie do ojczyzny i korzeni, a także romantyzm i marzenia. W tym czasie warto postawić sobie pytania o nasze najbliższe otoczenie, plany na przyszłość i zastanowić się, jaką rolę w naszym życiu odgrywają najbliżsi. Archetypowy rak jest bardzo wrażliwy, więc nie powinniśmy się zdziwić, jeżeli emocje wezmą górę. 

W najbliższym czasie nie powinniśmy eksperymentować z dietą, a kobiety powinny unikać operacji piersi. W życiu prywatnym nie możemy podejmować ważnych decyzji w związku. Musimy też wstrzymać się z zaciąganiem kredytów. Wszystkie te rzeczy, jeżeli mimo wszystko zdecydujemy się je zrobić w najbliższym czasie, mogą mieć skutki inne niż oczekujemy. Rak jest marzycielski, co może nam przysłonić realną ocenę sytuacji. Jeżeli mamy poczucie, że stać nas naprawdę dużo - możemy przecenić nasze siły. 

Zaćmienie Słońca najbardziej odczują osoby urodzone między 1 a 3 lipca. Dla nich obecne zmiany będą odczuwane przez cały rok. Aura będzie też mocno wpływać na Wagi, Koziorożce i Barany. Oczywiście zmiany globalne będą dotyczyć wszystkich ludzi. Zmiana aury nie pozostanie też obojętna na naturę i mogą nam grozić katastrofy jak anomalie pogodowe.

Kulminacja energii, która się teraz wytworzy, przypadnie na koniec listopada. Wtedy też zobaczymy skutki decyzji, które podjęliśmy.

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama