Reklama
Reklama

Masz ochotę dorobić? Wybierz dodatkowe zajęcie zgodne z twoim znakiem zodiaku

Masz ochotę dorobić? Wybierz dodatkowe zajęcie zgodne z twoim znakiem zodiaku fot. Getty Images

Zastanawiasz się, czy istnieje coś, co sprawi ci przyjemność i zasili twój domowy budżet? Oczywiście! Posłuchaj gwiazd.

W dzisiejszych czasach niektórym z nas już nie wystarcza praca na etacie i chętnie sobie dorabiamy. Jeżeli masz ochotę zająć się czymś dodatkowo, ale nie masz pomysłu co mogłabyś robić, podążaj za wskazówkami gwiazd. 

Baran, Byk, Bliźnięta

Jeżeli jesteś spod znaku Barana, powinnaś wyprowadzać psa. Zajmowanie się zwierzakami sąsiadów sprawi ci ogromną radość - plus, przyznaj, że będziesz naprawdę super wyglądać w parku ze stadem psów. Tak jak w amerykańskich serialach. Na pewno nie zabraknie ci sił - energia to jest to, czego nigdy ci nie brakuje. 

Byki będą zachwycone pracą w klinice weterynaryjnej i pomogą w opiece nad małymi zwierzętami. Możesz przechadzać się między klatkami z małymi kotami, świnkami morskimi i obserwować zachowanie szynszyli. Głaskanie sprawi ci ogromną przyjemność i zaspokoi twoją potrzebę bliskości. A przy okazji poczujesz się tak bardzo potrzebna!

Bliźnięta powinny dzielić się ciekawością świata, dlatego idealnie sprawdzą się jako nauczyciele w okolicznej świetlicy. Będziesz pomagać dzieciom odrabiać lekcje, a może nawet poprowadzisz dodatkowe zajęcia z jakiegoś przedmiotu? Przy okazji będziesz miała ochotę się wygadać. W końcu dzieci zadają dużo pytań.

Rak, Lew, Panna

Raki powinny handlować rzemiosłem. Z urodzenia są kreatywne, więc kochają wszystko, co powstało z potrzeby twórczości i piękna. Może tak to ci się podoba, że sama zaczniesz tworzyć? Możesz szyć ubrania, robić meble, piec ciasta, malować pocztówki. Możliwości są nieograniczone. 

Idealnym kandydatami na vlogerów są Lwy. Na te dzikie koty tematy urody i mody działają jak kocimiętka. Będziesz mogła opowiadać o zakupach, najnowszych kosmetykach, a także udzielać porad. Przyznaj się, że często to robisz w domu przed lustrem, więc teraz nie będziesz mieć z tym żadnych problemów!

Panny najchętniej spędzałyby czas na pomaganiu innym ludziom i słuchaniu o czyiś problemach. Pomyśl, czy nie warto zaangażować się w wolontariat i pomagać w fundacjach charytatywnych. Zaspokoisz swoją potrzebę czucia się potrzebną, a przy okazji zrobisz coś naprawdę dobrego. 

fot. Getty Images

Waga, Skorpion, Strzelec

Wagi powinny rozkręcić biznes na Airbnb, albo chociaż doradzać innym, jak powinni urządzić swoje mieszkanie, żeby móc je wynajmować za większe pieniądze. Jeżeli regularnie przeglądasz blogi wnętrzarskie i masz poczucie piękna, wykorzystaj swoje umiejętności w architekturze wnętrz. 

Skorpiony powininny być ukrytymi klientami. Wszyscy wiemy, że "tajemnica" to twoje drugie imię. Uwielbiasz zagadki, więc przebieranie się i wcielanie w jakąś rolę, sprawi ci ogromną przyjemność. Przy okazji będziesz mogła oceniać wszystko i wszystkich. A to zaspokoi potrzeby twojego wewnętrznego krytyka.

Strzelce spełnią się jako kierowcy Ubera. Bez szefa, bez biura, bez zobowiązań - tylko ty i szeroka droga (oraz GPS). Poznasz wielu nowych ludzi, odwiedzisz nowe miejsca i w dodatku otrzymasz zapłatę za tę przyjemność. Potrzebujesz wolności i przestrzeni, więc dla Ciebie to jest układ idealny.

Koziorożec, Wodnik, Ryby

Wszystkie Koziorożce zawsze są gotowe do pracy. Strategia, dyscyplina, organizacja - to wszystko jest naturalne dla ciebie, więc masz szansę zajść daleko w świecie korporacji. Następnie dochodzisz do punktu, w którym zdajesz sobie sprawę, że wiesz więcej niż twój szef… i wtedy nadszedł czas, aby na własną rękę zacząć świadczyć usługi consultingowe. Bułka z masłem.

Gwiazdy Youtube? Wodniki! Jesteś bardzo inteligentna, szybko się uczysz, a twoja ciekawość świata jest nieograniczona. Zawsze patrzysz na sprawy z ciekawej perspektywy. Uwierz w to, że inni naprawdę są zainteresowani tym, co masz do powiedzenia. 

Ryby to świetni ogrodnicy. Możesz zostać architektem krajobrazu, ale równie satysfakcjonujące będzie dla ciebie... przedszkole dla roślin. Może będziesz też odwiedzać sąsiadów w trakcie ich wyjazdów i podlewać ich piękną zieleń? Kup sobie kilka książek o pielęgnacji roślin. To sprawi ci ogromną przyjemność.

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama