Reklama
Reklama

Jesteś spod znaku Raka, może Twój partner jest? Sprawdź dopasowanie w horoskopie dla par

Jesteś spod znaku Raka, może Twój partner jest? Sprawdź dopasowanie w horoskopie dla par fot. Getty Images

Czy idealne połączenie istnieje? Oczywiście, że tak! Sprawdź, czy wasze żywioły się uzupełniają.

W astrologi sezon na Raka zaczyna się pod koniec czerwca i trwa prawie do końca lipca, ale można powiedzieć, że osoby szukające kogoś wrażliwego, lubiącego spędzać czas w domu i lojalnego, mają sezon na Raka cały rok.

Do kogo pasuje osoba spod tego znaku zodiaku? Na to pytanie w rozmowie z Refinery29.com odpowiedziała astrolożka Constance Stellas, autorka "Sex Signs: Your Perfect Match In the Stars" i "Little Book Of Self-Care for Cancer". 

Horoskop dla par - Rak

Z tyłu głowy zawsze powinniśmy mieć, że tylko dokładne porównanie dwóch kosmogramów parterów da nam dokładny obraz tej relacji. Ich wzajemne recepcje, połączenie Wenus i Marsa, powiedzą nam, czy te osoby mają szansę zbudować trwałą relację i jak ona będzie wyglądać. 

Rak i Ryby

Rak to znak wodny, więc Rak ma wiele wspólnego z Rybami, Skorpionami i oczywiście innymi Rakami. Jednak znaki wodne mogą za bardzo emocjonalne. Co oznacza, że ​​dwa znaki wodne razem mogą oznaczać... niejeden dramat. Jak to ładnie ujęła Stellas: „Czasami jest za dużo wody”. W szczególności, że Ryby są „trochę zbyt nieoczywiste” dla Raka.

Rak i Skorpion

Skorpion jest zbyt intensywny dla Raków. Jednak mogą one przyczynić się do nawiązania gorącego romansu w krótkim okresie, a ich odmienna natura oznacza, że ​​BDSM może być świetną zabawą (tylko pamiętaj, że Skorpion jest partnerem dominującym).

Rak i Rak

Jeśli chodzi o Raki spotykające się z innymi Rakami, zdaniem Stellas, "mogą nigdy nie ruszyć się z kanapy". „Siedzenie w domu jest dobre, ale w życiu są też inne rzeczy”. Na dłuższą metę będziesz musiała trochę popracować nad relacją.

Rak i Byk

W rzeczywistości Raki lepiej pasują do znaków ziemi, które stabilizują ich wodnistą naturę. „Znaki ziemi są zgodne, ponieważ są tu i teraz, mogą zanurzyć się w emocjonalnych Rakach”, mówi Stellas. „Znaki ziemi koncentrują się na praktycznych aspektach życia, a woda odżywia je i wydobywa ich bardziej miękką stronę”. 

Rak i Koziorożec

Praktyczny Koziorożec to kolejny dobry rozgrywający w relacji z Rakiem. Znaki te są przeciwieństwami na zodiaku, jednak czasami przeciwieństwa się przyciągają. Koziorożce sprawiają, że Rak jest bezpieczny, a Rak sprawia, że ​​Koziorożce czują się zaopiekowane.

Rak i Panna

Panna nie jest tak silna jak Koziorożec czy Byk, ponieważ analityczna natura Panny może działać na nerwy Raków. Mogą jednak nadal się przyciągać. „Znaki ziemi mają bardzo łatwe dopasowanie z Rakami - seksualne, romantyczne, niemal pod każdym względem”, mówi Stellas.

fot. Getty Images

Rak i Waga

Znaki powietrza na ogół nie są najłatwiejszym partnerem dla Raków. Waga może być gorącym, ale wymagającym partnerem. Oba znaki są romantyczne, dzięki czemu mogą się przyciągać. Jednak Wagi często pragną też niezależności, co oznacza, że ​​nie zawsze są one najlepiej przystosowane do domatora - Raka.

Rak i Bliźnięta

Rak i Bliźnięta mogą się przyciągać na tyle mocno, że chemia zadziała w krótkim czasie. Randki z uroczym, eksperymentalnym Bliźniakiem mogą być początkowo zabawne dla raka, ale w końcu, Rak będzie chciał stabilizacji. 

Rak i Wodnik

Wodnik „jest za wyrazisty”, dla Raka, wyjaśnia Stellas. „Wodnik jest bardzo uduchowionym znakiem, a Rak bardzo emocjonalnym.” Rak również nie reaguje dobrze na naturę Wodnika. „Wodnik ma dziwny włącznik/wyłącznik: kiedy są włączone, to dobrze, ale kiedy ich wibracje są wyłączone to tak, jakby ich nie było” - wyjaśnia Stellas. „Rak potraktuje to osobiście: Och, już mnie nie lubisz?”

Rak i Baran

Znaki ogniste również zazwyczaj nie pasują. „Znaki ognia spowodują, że krew w żyłach Raka zagotuje się nie raz. Chyba że Rakowi uda się ugasić ogień, ale jest na to mała szansa”, wyjaśnia Stellas. Baran jest zdecydowanie zbyt impulsywny dla Raka.

Rak i Strzelec

Strzelec jest zbyt szybki dla raka: Strzelec uwielbia szybkie i intensywne przygody, a Rak chce gry wstępnej i poczucia bezpieczeństwa. Rzadko to może zadziałać na korzyść pary. Ale błyskotliwy Strzelec i domowy Rak po prostu nie mają ze sobą "flow".

Rak i Lew

Rakowi może spodobać się Lew: Lwy uwielbiają zwracać na siebie uwagę, a Raki chętnie zwracają uwagę na swoich bliskich. Ale kiedy do tego dochodzi, musimy pamiętać, że Lew wciąż jest znakiem ognia. „Jeśli na kosmogramie Rak nie ma przeważających elementów ognia, znaki takie jak Lew są dla niego zbyt intensywne" - mówi Stellas.

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama