Reklama
Reklama

Kochaj się w rytmie kalendarza księżycowego. Sprawdź swój horoskop erotyczny

Kochaj się w rytmie kalendarza księżycowego. Sprawdź swój horoskop erotyczny fot. Istock.com

Księżyc szybko zmienia swoje położenie i można zaobserwować to w naszych sypialniach. Zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Księżyc rządzi. Chociaż jest oddalony od nas o prawie 400 000 km, silnie odczuwamy jego wpływ. Kontroluje nie tylko przypływy i odpływy, ale też nasze emocje. 

W przeciwieństwie do Słońca, które potrzebuje około 30 dni żeby przejść z jednego znaku zodiaku do drugiego, on potrzebuje zaledwie 2-3. Krótko przebywa w danej fazie, co podkreśla jego zmienność i wyraźniej odbija się na naszym samopoczuciu. 

Księżyc od zawsze był kojarzony z płodnością i kobiecą energią, więc nic dziwnego, że jego wpływ sięga także na nasze życie seksualne. Jeżeli zależy nam na udanym życiu intymnym, powinnyśmy żyć według kalendarza księżycowego.  

Księżycowy horoskop erotyczny na czerwiec

Kosmiczny początek lata miał miejsce 17 czerwca. Truskawkowa pełnia Księżyca to czas, w którym nasze pragnienia i emocje sięgają zenitu. Ale nie myśl, że później nie czeka cię już nic emocjonującego - wręcz przeciwnie! Jedyne o czym musisz pamiętać, że to naprawdę definitywny czas na rozpamiętywanie byłego faceta. Porzuć bagaż negatywnych doświadczeń i znajdź miejsce na przyjemność!

fot. istock.com

20-22 czerwca: Księżyc w Wodniku 

To idealny czas na eksperymenty. Jeżeli jesteś w stałym związku, zastanów się, czy nie marzysz o jakiś przebierankach. Zawsze możesz odegrać nieznajomą, którą twój partner poznaje w barze, prawda? Dobrym pomysłem jest też zakup nowych gadżetów erotycznych.

Nie musisz mieć partnera, żeby się dobrze zabawić. Po prostu pieść siebie tak, jak jeszcze nigdy tego nie robiłaś. Bo kto powiedział, że do eksperymentów trzeba dwojga? To moment, w którym powinnaś puścić wodze fantazji. Chociaż raz pozwól sobie przekroczyć granice, które dotychczas były dla ciebie nieosiągalne. Pójdź o krok do przodu i przekonaj się, że warto!

23-24 czerwca: Księżyc w Rybach

Ryby to archetyp mądrej, współczującej duszy, więc jest to czas, aby uwolnić i podzielić się swoimi prywatnymi myślami, nadziejami i obawami ze swoim partnerem, a nawet z najbliższym przyjacielem.

Wszyscy mamy wewnętrzne obawy związane z relacjami, które, gdy są trzymane głęboko w nas, mogą być naprawdę przytłaczające. To moment, żeby wyzbyć się wszelkich wątpliwości, negatywnych wspomnień. Nie musisz już rozpamiętywać byłej relacji. W końcu to wszystko sprawia, że o wiele trudniej jest ci cieszyć się seksem. 

28-29 czerwca: Księżyc w Baranie

Motywem przewodnim tej fazy Księżyca jest przyjemność, więc spróbuj czegoś nowego i baw się dobrze! Może to dzień relaksu w Spa, może czas na kolację w restauracji? Jeżeli chcesz, kup sobie nowe buty lub bielizn. Dobrym pomysłem jest też luksusowa pościel. Wszystko to pozytywnie odbije się na twojej psychice i wprowadzi w romantyczny nastrój. 

Jeśli jesteś singlką, wybierz się na wycieczkę lub spędź czas w nowym miejscu nieopodal domu - jeżeli nigdy nie byłaś w tym barze za rogiem, to dobry moment, żeby to zmienić! A później spraw sobie małą przyjemność. Jeżeli się z kimś spotykasz, zrób coś uroczego razem z partnerem - może truskawki i lampka szampana? 

fot. istock.com

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama