Reklama
Reklama

Czy astrologia sprawi, że będziesz bogata?

Czy astrologia sprawi, że będziesz bogata? fot. istock.com

Nowojorskie astrolożki zdradzają sekrety zdobycia fortuny. Testowane na wilkach z Wall Street!

Potrzebnych jest  wiele składników, by osiągnąć sukces.

Są to m.in.: umiejętności, determinacja i idea bardziej solidna niż Fyre Festival. Potrzebne są też sprzyjające okoliczności. W tym momencie z pomocą przychodzi ci astrologia. „W astrologii chodzi o odpowiednie wyczucie czasu” – twierdzi nowojorska astrolożka Jennifer Racioppi, której stałymi klientami są przedsiębiorcy, pisarze i finansiści z Wall Street. „Kiedy już wiesz, jak sprawy się rozwiną, możesz strategicznie zaplanować swoje działania”. Innymi słowy: astrologia może ci pomóc zaplanować, kiedy zapytać o podwyżkę, czy przyjąć nową ofertę pracy, czy może odłożyć tę decyzję na dwa tygodnie, by efekt był dla ciebie pozytywny. Zyski?

„Miałam okazję obserwować klientów, którzy genenerowali sześcio-, siedmiokrotnie większe zyski niż przedtem” – mówi Racioppi. Jak tłumaczy astrolożka, to nie sama astrologia zarobi dla ciebie pieniądze, ale „pomoże ci osiągnąć wymarzone wyniki przez podjęcie decyzji w odpowiednim czasie”.

Zainteresowana?

Na początek potrzebujesz informacji do ustalenia twojego spersonalizowanego wykresu. Kluczowe są: data, godzina i miejsce urodzenia, aby ustalić, jak w momencie twojego przyjścia na świat, były ustawione planety na niebie. To twoja prywatna mapa, która dzieli się na dwanaście części – dziedzin życia, a każdej przyświeca inny znak zodiaku. Pozycje znaków w danych dziedzinach mówią o twoich cechach osobowości, sposobie komunikacji czy możliwościach zawodowych.

Astrologiczny wykres może w łatwy sposób ułatwić ci znalezienie odpowiedniej posady, zgodnej z twoimi uwarunkowaniami, i podjąć decyzję o zmianie miejsca pracy w najlepszym momencie, lub o ulokowaniu oszczędności.

Pisarka i astrolożka Amelia Quint również poleca podejście przyszłościowe do finansów. Tak jak Jennifer Racioppi nie wskazuje klientom numerów wygranych w loteriach, ale analizuje całościową sytuację zawodową i układ planet względem ich planów. Ponadto wykorzystuje astrologię do odkrywania naturalnych talentów i uwarunkowań, które posiada każdy z nas, by odkryć drogę zawodową na nową.

fot. istock.com

Może już czas zrezygnować z etatu...

i rozpocząć prowadzenie własnego biznesu?„Astrologia pokazuje ci drogę do odnalezienia idealnej pracy i wskazuje najlepszy czas do rozpoczęcia owocnych zmian” – tłumaczy Quint. Może cię także ostrzec przed kosztownymi pomyłkami. „Miałam kiedyś klienta, który zastanawiał się, czy zainwestować w start-up swojego brata. Sprawdziłam jego astrologiczny wykres i zobaczyłam, że jest obecnie w chaotycznym okresie życia i nie powinien podejmować żadnych poważnych decyzji. Miałam rację, po kilku miesiącach okazało się, że biznes brata nie radzi sobie na rynku. Klient był zaszokowany”.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama