Reklama
Reklama

Niesamowite zjawisko - truskawkowa pełnia Księżyca. Co to jest i co dla nas oznacza?

Niesamowite zjawisko - truskawkowa pełnia Księżyca. Co to jest i co dla nas oznacza? fot. Getty Images

17 czerwca 2019 roku na niebie będzie miało miejsce wyjątkowe zjawisko. Pełnia w Strzelcu przygotowuje nas na nowe pomysły i wskazuje kierunek, w którym powinno zmierzać nasze życie.

Czerwcowa pełnia Księżyca jest nazywana truskawkową, ponieważ rozpoczyna letnie miesiące. Nie wzięła swojej nazwy od koloru, a od okresu zbioru owoców. Określenie wywozi się z Ameryki Północnej - w Europie taką pełnię nazywano Różanym albo Miodowym Księżycem.

Truskawkowy Księżyc będziemy mogli oglądać 17 czerwca 2019 roku. Pełnia będzie miała miejsce o godzinie 10:31 i będzie w znaku Strzelca (25° 53′). To czas, w którym będziemy mieć dużo nowych pomysłów, a los popchnie nas w innych niż dotychczas kierunkach. Podczas każdej pełni powinniśmy zrobić listę intencji i skupić się na afirmacjach. Tym razem możemy zrobić to z większym rozmachem, ponieważ energia Strzelca będzie silnie nas popychać do działania. 

Co oznacza pełnia Księżyca w Strzelcu?

Pełnia Księżyca w Strzelcu nauczy nas też wytrwałości. Możemy mieć wrażenie, że przed nami długa i kręta droga, ale będziemy mieć siłę, żeby ją pokonać. Nie może nam tylko zabraknąć wytrwałości, zwłaszcza wtedy, kiedy będziemy szukali rozwiązać trudnych dla nas problemów. Nie warto wycofywać się w krytycznych momentach - jeżeli poczujemy zwątpienie, tym bardziej powinniśmy mobilizować się do działania. 

Truskawkowa Pełnia Księżyca rozpoczyna lato i powinniśmy pielęgnować energię początku. Dbajmy o siebie, żeby kumulacja sił i działanie nas nie wypaliły. Musimy wykorzystać ten czas do rozpoczęcia długoterminowych celów, o których marzyliśmy od dłuższego czasu. Nie jest to łatwe zadanie, ale kiedy je zrealizujemy, będziemy odczuwać ogromną satysfakcję. 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama