Reklama
Reklama

Trudne aspekty planet na niebie. Co przyniosą Pluton, Głowa i Ogon Smoka?

Trudne aspekty planet na niebie. Co przyniosą Pluton, Głowa i Ogon Smoka? fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

14czerwca2019

Pod koniec tygodnia namieszają też Jowisz i Neptun. Szykuje się naprawdę intensywny czas. Astrolog podpowiada, jak sobie z nim poradzić.

Horoskop na koniec tygodnia i weekend pokazuje, że czeka nas wiele trudnych emocji.

Od czwartku (13 czerwca) do piątku (14 czerwca) poczujemy działanie Marsa, który będzie w opozycji do Saturna. Obydwie te plany znajdą się na Głowie i Ogonie Smoka. Poza tym, Księżyc będzie w fazie Skorpiona. To wszystko sprawi, że nasze emocje będą szaleć. Będzie nam bardzo zależeć, żeby inni naprawdę dostrzegli nasze starania i żeby wszystkie podejmowane przez nas zobowiązana, były wiążące. 

Dodatkowo w czwartek Słońce znajdzie się też w kwinkunksie z Plutonem, więc poczujemy przypływ ambicji. Niestety, będą one bardzo wygórowane, a więc tym samym - po prostu męczące. Dobrze by było, gdybyśmy nie ulegali presji tylko krok po korku realizowali zadania, które mamy w planach. Jeżeli nasze wymagania względem siebie będą zbyt wysokie, poczujemy irytację. 

fot. Getty Images

Weekend pełen chaosu

Także w weekend poczujemy przypływ energii. Księżyc będzie w Strzelcu, więc cie zdziw się, jeżeli będziesz chciała zająć się wieloma rzeczami na raz - chętnie też obejrzysz wiadomości, żeby dowiedzieć się co nowego w polityce, ale też poczytasz informacje w internecie na temat nowych odkryć i wyników badań naukowych. Idealnie byłoby, gdybyś mogła ten czas spędzić z osobami, które są ciekawe i są zaangażowane w różne projekty. Merkury w opozycji do Saturna może wywołać nieoczekiwane utrudnienia w ruchu na drodze - weź to pod uwagę, jeżeli planujesz podróż.

Od soboty (15 czerwca) do niedzieli (16 czerwca) Jowisz i Neptun mogą zmęczyć nas nadmiernymi plotkami. Bez względu na to, co usłyszymy, powinniśmy być sceptyczni i nie zmieniać swojego zdania. W takim czasie najlepiej skupić się na szukaniu sprawdzonych informacji. Nie powinniśmy też nikogo prowokować naszym gadulstwem oraz powtarzaniem treści, co do których nie mamy pewności.   

 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama