Reklama
Reklama

Horoskop erotyczny na czerwiec. Co czeka cię w sypialni z partnerem?

Horoskop erotyczny na czerwiec. Co czeka cię w sypialni z partnerem? fot. Istock.com

Niektóre znaki zodiaku będą miały ochotę na eksperymenty, a inne zapragną czułości. Sprawdź, na co możesz liczyć w najbliższych tygodniach.

Bliźnięta, Rak, Lew

Horoskop czerwcowy należy do Bliźniąt, więc nic dziwnego, że rozpiera je energia. Osoby spod tego znaku zodiaku mają ochotę na flirtowanie. Nie chcą żeby w sypialni zagościła nuda, więc chętnie eksperymentują i próbują nowych rzeczy. W tym miesiącu chętnie przetestują nowe pozycje i odważą się zrobić coś, na co dotychczas nie mogły się zebrać. Będzie ciekawie!

Raki w sypalni będą subtelne, ale w głębi duszy będą miały ochotę zaszaleć. W najbliższych tygodniach powinny zebrać się w sobie i zrobić odważny krok. Nowe doświadczenia w łóżku dodadzą im seksapilu i pozwolą poczuć się atrakcyjnie. Jeżeli mimo wszystko wstydzą się, mogą spróbować seksu tantrycznego, który wzniesie ich poznania na zupełnie inny poziom.

Lwy mają wysokie wymagania i w czerwcu się to nie zmieni. Szukając wyjątkowych doznań, nie powinny zapomnieć o budowaniu nastroju - pięknej bieliźnie, świeczkach, olejkach do masażu. W erotyczny nastrój wprawi je też romantyczna kolacja przy świecach. W seksie pokażą swoją drapieżną stronę i zaskoczą partnera nowym pomysłami. 

Panna, Waga, Skorpion

Panny w czerwu czeka totalne przebudzenie w łóżku! Najczęściej poukładane, nieco zdystansowane, teraz znajdą w sobie pierwiastek odwagi i zdominują partnera. Namiętne pocałunki, seksowna bielizna, chęć, żeby pójść o krok dalej niż zwykle - to wszystko opisuje Panny na początku lata. Oj, będzie gorąco! 

Wagi docenią partnera, który będzie wyjątkowo zabiegać o ich względy. Zapragną czułego, romantycznego seksu. Skupią się na drobnostkach, które dadzą im teraz bardzo dużo przyjemności. Pieszczoty to motyw przewodni tego miesiąca. Nie będą potrzebować silnych bodźców, żeby przeżyć silne chwile uniesienia. 

Skorpiony słyną z silnego libido, ale w czerwcu okaże się, że mają je jeszcze większe! Nie będzie miejsca na romantyzm. W najbliższych tygodniach będą chciały silnych doznań, odważnych eksperymentów i to jak najczęściej. Jeżeli dotychczas nie odważyły się zdominować partnera - właśnie przyjdzie na to pora. 

fot. istock.com

Strzelec, Koziorożec, Wodnik

Strzelce mogą sprawiać wrażenie, jakby seks ich zupełnie nie interesował. Jednak to tylko gra pozorów, ponieważ w głębi serca bardzo pragną, żeby ktoś spełnił ich fantazje. A mają ich naprawdę sporo! Dotychczas tylko wyobrażały sobie, co mogłyby zrobić w sypalni. Energia początku lata doda im skrzydeł. 

Koziorożce mają tendencję do podchodzenia do kwestii miłości zadaniowo. Wydaje im się, że jeżeli na każdym polu wytrwałą pracą osiągają sukcesy, tak samo będzie w łóżku. Nic bardziej mylnego. W tym czasie powinny odpuścić i zrelaksować się. Brak oczekiwań nie oznacza braku doznań, a jedynie pozwala wyswobodzić się z nerwowej atmosfery podbojów miłosnych. 

Wodniki marzą o tym, żeby wszystko było inaczej niż zwykle. Mają wrażenie, że wszystkiego już spróbowały i partner już ich niczym nie zaskoczy. Wyjście jest jedno - szukać inspiracji i samemu wprowadzić nowość do sypialni. Może powinny obejrzeć film erotyczny, przejrzeć książkę z nowymi pozycjami lub po prostu porozmawiać o swoich ukrytych fantazjach? 

Ryby, Baran, Byk 

Ryby będą pragnąć wymyślnych pieszot. Czułe pocałunki i nietypowe pozycje, które pozwolą w spokoju cieszyć się bliskością drugiej osoby - to jest właśnie to, czego pragną w czerwcu. Nie chcą się śpieszyć ani zbytnio eksperymentować, ponieważ w najbliższych tygodniach najważniejsze są dla nich duchowe przeżycia.

Barany nigdy nie mogły narzekać na temperaturę w łóżku, ale w czerwcu przejdą swoje najśmielsze oczekiwania! Cały czas będą chciały więcej i więcej, ale na pewno nie zamęczą partnera, ponieważ za każdym razem będą chciały zrobić to inaczej. W najbliższych tygodniach na pewno nie grozi im monotonia. 

Byki są bardzo romantyczne. Nastrojowa muzyka, przygaszone światło, kolacja z afrodyzjakami. W czerwcu na pewno będzie musiało być wyjątkowo. Jeżeli nawet mają zrezygnować z częstego seksu - zrobią to, byleby tylko ich miłość była celebrowana w sposób wyjątkowy. 

fot. istock.com

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama