Reklama
Reklama

Wenus w Bliźniętach szykuje zmiany w związkach. Jaka będzie wakacyjna miłość?

Wenus w Bliźniętach szykuje zmiany w związkach. Jaka będzie wakacyjna miłość? fot. Getty Images

Planeta odpowiadająca za uczucia zmieniła znak i przynosi nową energię dla naszych relacji. Czy warto zakochać się tego lata?

Od 8 czerwca Wenus przebywa w znaku Bliźniąt, co zwiastuje zmiany w naszym życiu miłosnym.

W astrologii ta planeta odpowiada za związki, uczucia i oczywiście przyjemność. Teraz, kiedy zmienia swoją pozycję, możemy się spodziewać, że o wiele chętniej będziemy rozmawiać o naszych uczuciach, bardziej ekspresyjnie flirtować, a na randkach będziemy bardziej gadatliwi niż zwykle.

- Wenus w Bliźniętach w 2019 roku to mieszanka wybuchowa. Powinniśmy przygotować się na to, że wprowadzi wiele fantazji do naszego serca - tłumaczy Lisa Stardust w rozmowie z Refinery29.com. - To dobry czas na to, żebyśmy pochylili się nad naszymi pragnieniami. Planeta miłości wchodzi w znak powietrzny, więc może być naprawdę nieprzewidywalnie.

Neptun i Jowisz nie sprzyjają prawdziwej miłości

Niestety, obecny układ planet ma też minusy. Przede wszystkim największym zagrożeniem będzie ryzyko trafienia na niewłaściwych ludzi. Ale to nie jest wina Wenus, tylko Neptuna. Przez jego działanie możemy być nieco oszołomieni i wiele rzeczy może się nam wydawać takimi, jakimi zupełnie w rzeczywistości nie są.

Jowisz obecnie retrograduje, ale też odbiera aspekty od Wenus. To sprawi, że nasze deklaracje będą odbierane przez drugą stronę jako warte zaufania. Ten układ wzmacnia też naszą potrzebę dużej ilości czułości, ale też popycha do wykorzystywania miłości w osiąganiu drobnych celów. Niestety, ale skutek może być taki, że zapomnimy, co jest dla nas naprawdę ważne.

fot. Getty Images

Jakie będzie tegoroczne lato?

Brutalna prawda jest taka, że przystojniak, którego spotkamy na plaży, wcale może nie być takim słodziakiem, jak się nam wydaje. Tegoroczne lato może upłynąć pod znakiem jeszcze większej ilości przelotnych romansów niż zwykle. Istnieje mała szansa, że z nawiązanych w tym okresie relacji, będzie coś więcej.

Ale jeżeli mimo wszystko mamy ochotę na randki, przynajmniej nie powinniśmy zaniedbywać przyjaciół. W końcu to oni będą przy nas, kiedy po wakacjach będziemy leczyć złamane serce...

Wenus będzie w Bliźniętach do 3 lipca. Do tego czasu naprawdę warto upewnić się, czy inwestujemy swoje uczucia w odpowiednią osobę.

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama