Reklama
Reklama

Letni romans czas zacząć! Zobacz, jak pomoże ci w tym astrologia

Letni romans czas zacząć! Zobacz, jak pomoże ci w tym astrologia fot. istock.com

To oficjalne! Pogoda dopisuje, dni są dłuższe, a my mamy więcej ochoty na wakacyjne przygody

Czerwcowy horoskop, a wakacyjne romanse

Wakacje trwają! I mimo, że pewnie niewiele z was było już na urlopie, to myśli o letniej przygodzie zaprząta głowę nie jednej. W tym miesiącu Mars jest w znaku Raka, co oznacza, że to najlepszy czas na zadbanie o siebie i bliską osobę. Jednak w głębszym tego słowa znaczeniu. W czerwcu należy pamiętać o potrzebach duchowych swoich i partnera (lub nawet potencjalnego partnera/partnerki). O potrzebach, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Wenus pozostawia wyjątkowo zmysłowego Byka na niezwykle gadatliwe Bliźnięta. Planeta wchodzi w ten znak 8 czerwca. Jest to więc dobry czas na sexting lub może bardziej klasyczną formę komunikacji – rozmowy. Ważne i znaczące – to może być jeszcze bardziej sensualne od samego aktu współżycia. Zaufajcie nam!

fot. istock.com

Zaznaczcie sobie w kalendarzu te ważne w tym miesiącu daty. 

14 czerwca: 

Mars wchodzi w relację z Neptunem i opozycyjnym Saturnem. Ta trójgłowa relacja może przysporzyć kłótni. Prawda, której się wtedy dowiesz może cię rozgniewać (lub po prostu rozzłościć). Tak czy inaczej, wypracuj ten konflikt w łóżku.

19 czerwca:

Merkury pojawia się naprzeciwko Plutona. Twój język może być wtedy bardzo ostry, więc upewnij się, że nie zrujnujesz relacji, np. krytykując nowego kochanka.

23 czerwca:

Wenus staje w opozycji do Jupitera. Dla ciebie dużo to nigdy nie za dużo! A to znaczy, że możesz spaść z wysokiego konia i całe lato zastanawiać się, co tak naprawdę się wydarzyło?

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama