Reklama
Reklama

Bierzesz ślub latem? Astrolog podaje najlepsze daty

Bierzesz ślub latem? Astrolog podaje najlepsze daty fot. Getty Images

Dowiedz się też, które znaki zodiaku powinny stanąć na ślubnym kobiercu, a które zdecydowanie nie powinny tego robić.

Najlepszy czas na ślub to ten, w którym sprzyja nam układ planet na niebie. Wybór daty to jedna z tych rzeczy, która powinna być przemyślana i na pewno nie podejmowana pochopnie. W końcu zależy nam na tym, żeby nasze małżeństwo było udane, szczęśliwe i na zawsze. 

Zdaniem astrologa, warto wykorzystać wpływ Saturna, który dzięki temu, że obecnie przebywa w znaku Koziorożca, gwarantuje, że wszystkie zawarte do 2020 roku związki, będą trwałe. Do końca grudnia sprzyja nam też Jowisz, który jest w Strzelcu. To położenie przełoży się na to, że małżonkowie będą mieli poczucie, że niczego im nie brakuje do szczęścia. 

fot. Getty Images

Najlepsze dni na ślub w lipcu i sierpniu 

Jeżeli zależy nam na harmonijnym życiu małżeńskim, powinniśmy wziąć ślub między 3 a 27 lipca. Wtedy Wenus przebywa w znaku Raka, co daje spokój i zwiastuje szybkie posiadanie dzieci. Jedyne co może nam grozić, to teściowie, którzy będą chcieli ingerować w decyzje młodych. 

Kolejnym, dobrym czasem na wyjście za mąż jest czas od 28 lipca do 20 sierpnia. Wenus jest wtedy w Lwie, co sprawi, że małżonkowie będą się wspierać w sprawach zawodowych i bardzo sobie kibicować. Gdybyśmy zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu między 3 lipca a 17 sierpnia, mamy wtedy wsparcie Marsa w Lwie, który sprawi, że zakochani będą bardzo jednomyślni. 

Pod koniec lata, czyli 14 września Wenus wejdzie do znaku Wagi i będzie przebywać tam aż do 10 października. To połączenie da małżonkom wspólne poczucie estetyki, więc jest szansa na to, że wszystkie remonty w domu będą przebiegać w harmonijnej atmosferze. 

Najgorszą datą na ślub w wakacje jest 2 lipca, kiedy na niebie będzie miało miejsce zaćmienie Słońca w znaku Raka. Jeżeli jednak już mamy zaplanowaną uroczystość na ten dzień, należy ogromną uwagę przyłożyć do skompletowania dokumentów, pilnowania obrączek i innych organizacyjnych rzeczy, które w tym czasie mogą iść wyjątkowo topornie. 

Które znaki zodiaku powinny wziąć ślub? 

Na ślubnym kobiercu powinny stanąć przede wszystkim Lwy i Strzelce, które kolejny raz mogą już nie zakochać się tak mocno. Jowisz sprzyja Bliźniętom, które mają teraz szansę na ustatkowanie się. Podobnie Wodniki, które docenią spokój w domowym zaciszu. Jeżeli Ryby i Panny są pewne co do wybranka serca, też powinny wziąć ślub - w tym czasie jest duże prawdopodobieństwo, że ten wybór jest słuszny.

Niektóre Wagi i Barany też mogą mieć dobrą passę, ale tylko pod warunkiem, że chcą związać się z osobą, która gwarantuje im bezpieczeństwo.

Zdecydowanie nie jest to dobry czas na ślub dla Byków i Skorpionów, które pod wpływem Urana mogą podejmować decyzje, które odwrócą ich życie o 180 stopni. W przypadku tych dwóch znaków, wesele może wchodzić w grę tylko wtedy, kiedy znają partnera od wielu, wielu lat. Jeżeli tak nie jest, lepiej odpuścić. 

Natomiast dla Raków i Koziorożców jest to czas samotności, od której będą chciały uciec za wszelką cenę. Jak wiadomo pośpiech nie jest najlepszym doradcą, więc najbliższe miesiące lepiej poświęcić na zadbanie o poczucie własnej wartości, a nie na planowanie ślubu.

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama