Reklama
Reklama

Horoskop na czerwiec

Horoskop na czerwiec fot. istock.com

Paula Konieczny

01czerwca2019

Co czeka cię w tym miesiącu?

Co przyniesie nowy miesiąc? Czy będzie spokojnie, czy raczej szalony czas pełen przeróżnych emocji? Dowiedz się z naszego horoskopu...:

Baran

Odpowiedz sobie szczerze, czy udało ci się osiągnąć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą? Może okazać się, że zaniedbywałaś ważnych dla ciebie ludzi, a to ostatni moment by nadrobić zaległości i nie stracić ich na zawsze. Postaraj się też znaleźć czas dla siebie i spróbuj nowych rzeczy - kurs salsy a może pole dance? Ponadto pełnia księżyca obudzi w tobie marzycielkę, pozwalając ci zrozumieć, co naprawdę jest dla ciebie ważne. Nie bój się realizować tych marzeń!

Byk

Poczujesz przypływ energii, a wszystko nabierze kolorowych barw. Czerwiec to dla ciebie czas relaksu i radosnych przeżyć. Pójdź na spacer, zgub się w uliczkach swojego miasta i usiądź w zupełnie przypadkowej kawiarni, a kto wie, może poznasz tam kogoś wyjątkowego?

Bliźnięta

Ten miesiąc należy do ciebie! Z nadejściem czerwca wszystkie problemy nagle przestaną mieć znaczenie i nic nie będzie w stanie zepsuć ci dobrego humoru. Gwiazdy ci sprzyjają – nareszcie znajdziesz wymarzoną pracę, a do twojego życia wróci ktoś, za kim bardzo tęskniłaś.

Rak

Poczujesz przypływ energii, nie trać jej na zamartwianie się. Zamiast tego wprowadź w swoim życiu zmiany, o których tak długo marzyłaś. Gwiazdy są po twojej stronie – wykorzystaj to. To będzie pracowity czas, pełen trudnych decyzji, ale zobaczysz, że będziesz zadowolona z rezultatów.

Lew

Czerwiec będzie dla ciebie czasem zabawy i beztroski. Wyjazd nad morze, wypad w góry, impreza w domku nad jeziorem? Dobra zabawa gwarantowana! Nie miej wyrzutów sumienia i w całości poświęć się relaksowi. Dzięki temu nabierzesz energii, której tak bardzo potrzebujesz w pracy.

Panna

Jeśli chciałaś udać się na urlop – odłóż go na później. Czerwiec poświęć pracy. Zastanów się, czego od niej oczekujesz i jak na nowo zacząć czerpać z niej radość. Możesz poczuć się przytłoczona nawałem obowiązków, ale na szczęście będziesz mogła liczyć na wsparcie współpracowników.

Waga

Opanuje cię całkowicie wakacyjny nastrój – nie wzbraniaj się i poddaj się mu bez reszty. To dobry moment by zaplanować podróż, o której tak długo marzyłaś. Czeka na ciebie naprawdę kilka świetnych ofert, nie zwlekaj ani chwili dłużej, bo taka okazja może się już nie powtórzyć! Nie przejmuj się pracą, twoje wysiłki nareszcie zostaną docenione. To twój czas!

Skorpion

Czerwiec, a wraz nim długo planowana przez ciebie podróż, zainspirują cię do działania. Zachęcona inną kulturą, będziesz chciała zmienić coś w swoim życiu. O ile kurs hiszpańskiego jest naprawdę dobrym pomysłem, o tyle myśl o zmianie pracy powinnaś odłożyć na później.

Strzelec

Poczujesz dodatkową motywację, aby naprawdę zrealizować cele, który wyznaczyłaś sobie w Nowy Rok. Na szczęście, tym razem ni będzie to słomiany zapał i nareszcie zapiszesz się na siłownię oraz zmienisz sposób odżywiania. Twoje działania szybko przyniosą efekty, a motywacja wcale nie będzie się zmniejszać, wręcz przeciwnie!

Koziorożec

Niestety, ale nie masz, co liczyć na odpoczynek. To będzie dla ciebie pracowity czas, pełen ważnych decyzji do podjęcia. Wolny czas, którego będziesz mieć tak niewiele, wykorzystaj na sesje jogi, które pomogą ci się zrelaksować i zapanować nad stresem. I nie przejmuj się na zapas – wszystko będziesz mieć pod kontrolą, dzięki najbliższym, którzy zaoferują ci swoją pomoc.

Wodnik

Wyjazd na festiwal okaże się strzałem w dziesiątkę – będziesz się naprawdę świetnie bawić. Ponadto poznasz kogoś interesującego, kto sprawi, że powrót do przykrych, codziennych obowiązków nie będzie aż tak bolesny. Spędzicie razem wiele wspaniałych chwil i kto wie, może będzie z tego coś więcej?

Ryby

Zasługujesz na przerwę – nadszedł czas, by poprosić szefa o urlop, już wystarczająco długo z tym zwlekałaś. Podróż nie tylko pozwoli ci odpocząć, ale także natchnie cię do przeprowadzenie metamorfozy twojego domu. Znudzisz się dotychczasowym wystrojem i będziesz chciała postawić na coś wystrzałowego, wprowadzając trochę egzotyki w smutne dotychczas przestrzenie.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama