Reklama
Reklama

Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka

Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka fot. istock.com

Kiedy twój pies jest Koziorożcem, a ty Skorpionem…?

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad znakiem zodiaku swojego pupila? Okazuje się, że ich temperament jest uzależniony od gwiazd.

Nie możesz zrozumieć, dlaczego twój pies ciągle z tobą igra? Dlaczego ciągle cię wkurza, wyciągając z kosza na pranie brudną bieliznę, którą znajdujesz potem w najmniej spodziewanych miejscach w domu? Pomocna może okazać się astrologia! Dzięki niej spróbuj poznać charakter swojego pupila i zrozumieć jego zachowanie. „Ludzie chcą wiedzieć, co się dzieje w głowach ich zwierząt” – mówi astrolog Lisa Sardust, która zajmuje się astrologią psów, kotów, ptaków, a nawet... jaszczurek.

Jak wszystko w astrologii twój charakter sprowadza się do horoskopu urodzeniowego. Działa to również w przypadku naszych zwierząt, „Jeśli twoim znakiem zodiaku rządzi Księżyc, powinnaś wybrać zwierzaka płci żeńskiej. Symbolizuje on bowiem kobiecość”, wyjaśnia astrolog Angel Eyedealism z Nowego Jorku. „Jeśli natomiast wpływa na ciebie Mars, planeta energii, powinnaś postawić na psiaka bardzo aktywnej rasy”, dodaje. Władczy jak Słońce czy energiczny jak Mars? Wenus (planeta kojarzona z relacjami i związkami (i to nie tylko międzyludzkimi) w znaku twojego futrzanego podopiecznego sprawia, że łatwo okazuje on przywiązanie, afekcję i miłość, zaś Księżyc reprezentuje emocjonalną naturę czworonoga. „Ludzie zazwyczaj wybierają zwierzęta, które mają w swoim horoskopie Księżyc lub Wenus. Dlatego że Księżyc jest tą częścią nas, której my nie potrafimy wyrazić – wyjaśnia specjalistka w temacie Lisa Sardust. Ta zgodność zagwarantuje, że relacja między tobą a pupilem będzie przyjacielska i łagodna. Dla odmiany silny Saturn i władcze Słońce w znaku oznaczają z kolei pragnienie niepohamowanej kontroli. „Jeśli nasz pies jest pragnącym uwagi Lwem, a ty wyluzowaną Wagą, to bez wątpienia pies będzie dominował w waszej relacji”, wyjaśnia Angel Eyedealism.

Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka:

Tekst premierowo ukazał się w 05/2019 Cosmopolitan – na podstawie tekstu Mii Lardier.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama