Reklama
Reklama

Horoskop - czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu

Horoskop - czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

14maja2019

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie i to dosłownie w każdym aspekcie życia: miłość, seks, emocje, praca, rodzina.

To co najważniejsze, nie dziel swoich uczuć. Skup się na konkretnym celu i działaj tak by go skutecznie zrealizować.

Tygodniowy horoskop - sprawdź co podpowiadają gwiazdy!

BYK

W tym tygodniu zajmij się przede wszystkim unormowaniem swojej sytuacji rodzinnej. Zakończ wszelkie waśnie, porozmawiaj z tymi, z którymi ostatnio się pokłóciłaś. A co z namiętnością i seksem? Spodziewaj się fajerwerków w weekend. Jeśli tylko otworzysz się na propozycje partnera, będzie bardzo przyjemnie.

BARAN

Wyjątkowo sprawnie będziesz się komunikować, ze wszystkimi na których ci zależy. W pracy zapowiada się bardzo owocny czas, jeśli chcesz „ugrać” coś dla siebie – to jest ten moment: podwyżka, urlop czy kilka dni wolnego. Bądź bezpośrednia w swoich potrzebach, jasno wyrażaj pragnienia. Weekend będzie bardzo romantyczny i pełen uniesień. Nie zapominaj o przyjaciołach – może babski wypad na drinka?

BLIŹNIĘTA

Zmotywuj się do działania, skup się na skontrolowaniu tego jak efektywnie pracujesz. A wszystko dlatego, żeby z konkretnymi argumentami poprosić szefa o podwyżkę. Zawalcz o swoje i o bezpieczeństwo finansowe. W tym tygodniu zaczyna się dla ciebie idealny czas do tego by osiągnąć lepsze zdrowie, sylwetkę i harmonię wewnętrzną. Zadbaj o siebie, zapisz się na zajęcia fitness i w końcu rusz się z kanapy. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać.

RAK

Gwiazdy wchodzą do twojej strefy przyjaźni i zacierają się powoli granice między platonicznym i romantycznym podejściem do tej znajomości. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa, niewykluczone, że coś z tego dobrego wyjdzie. W weekend będziesz miała ochotę porozmawiać z kimś bliskim i podzielić się najgłębiej skrywanymi tajemnicami. Śmiało, po pierwsze oczyścisz swoją głowę, a po drugie czasami zdanie kogoś z zewnątrz pozwala spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy.

LEW

Jeśli planujesz zmiany, rozmowy odnoszące się do twojej kariery, wstrzymaj się do środy. W sferze prywatnej – gwiazdy radzą, że puścić w zapomnienie to co poróżnia cię z partnerem i wypracować kompromis. Jeśli nie uda wam się osiągnąć porozumienia może powinniście się zastanowić nad tym, czy dalej warto iść wspólną drogą. Czasami lepiej zakończyć coś na początku, niż męczyć się później przez resztę życia.

PANNA

Wysuwasz się na pozycję lidera, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.  Te osoby, które życzą ci dobrze docenią twoją postawę i będą wspierać. Nie przejmuj się zbytnio negatywnymi opiniami. Działaj tak jak uważasz, a szybko osiągniesz sukces. Zbliżający się weekend to świetna okazja do doskonalenia umiejętności słuchania – wypróbuj koniecznie na najbliższych ;).

WAGA

Gwiazdy wkraczają w twoją strefę seksualności, zacznij wyrażać swoje pragnienia i potrzeby. To klucz udanego życia erotycznego. Zacznij również wyrażać swoje zdanie w życiu zawodowym. W weekend przejrzyj swój budżet domowy, zastanów się czy nie możesz gdzieś zaoszczędzić, po to by gdzieś wydać więcej.

SKORPION

Poczujesz ogromny przypływ optymizmu i chęć działania. Dosłownie poczujesz, że możesz przenosić góry. Otwórz serce i zaufaj swojej intuicji. Porozmawiaj z partnerem, powiedz co chciałabyś poprawić w waszym związku. Weekend zapowiada się dość… imprezowo. Uważaj tylko, żebyś nie przesadziła z ilością alkoholu;).

STRZELEC

Zadbaj o swoje zdrowie, przemyśl to co jesz i wyeliminuj produkty, które ci szkodzą. Samotne Strzelce spotkają w końcu kogoś, z kim będą chciały spędzać wolny czas. Pod koniec weekendu uwolnisz się od wszelkich wątpliwości, obaw. Poczujesz, że kontrolujesz w końcu swoje życie.

KOZIOROŻEC

Środek tygodnia jest pod znakiem rozwiązywania konfliktów. Wyjaśnij nieporozumienia jak najszybciej, po to by w weekend wejść z nową energią.

WODNIK

W tym tygodniu gwiazdy zainspirują cię do odnowienia znajomości, przyjaźni sprzed lat. Samotne Wodniki spotkają kogoś, kto w przeszłości był dla nich kimś ważnym i niewykluczone, że uczucie narodzi się między wami na nowo.

RYBY

Powiedz partnerowi jasno i konkretnie, czego chcesz, czego pragniesz. Taka rozmowa oczyści atmosferę i sprawi, że będziecie w pełni cieszyć się seksem, bliskością i tym co was łączy. Pod koniec tygodnia wpadniesz na pomysł spontanicznej, krótkiej i intensywnej podróży. Zrealizuj tę myśl – zobaczysz jak fantastycznie się poczujesz. To z całą pewnością doda ci energii.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama