Reklama
Reklama

Horoskop - czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu

Horoskop - czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

06maja2019

Stabilizacja, analizowanie tego co dla ciebie jest najlepsze. Tak właśnie dla większości znaków zodiaku będzie wyglądał zbliżający się tydzień…

Co do miłości…? W czwartek pojawia się nadzieja na bardziej erotyczne i namiętne spędzanie czasu.

Tygodniowy horoskop - sprawdź co przygotowały gwiazdy!

BARAN

Tydzień zaczynasz od zastanowienia się, jak zarabiać, jak oszczędzać, w którą – zawodową stronę powinnaś pójść. Z jednej strony, dobrze kiedy wiesz co robić, żeby mieć więcej pieniędzy, które wiadomo szczęścia nie dają, ale ich brak uniemożliwia spełnianie marzeń. Nie popadaj w paranoję. Na spokojnie. Jeśli chęć zarabiania większej ilości pieniędzy motywuje cię do cięższej pracy to wspaniale – ale nie przesadzaj! Nie samą pracą człowiek żyje.

BYK

To będzie bardzo nostalgiczny tydzień ale też bardzo kreatywny. Spokój ducha i ustabilizowanie emocji pozwoli wprowadzić większość pomysłów w życie. Zapamiętaj jedno, nie warto przejmować się drobnostkami, zapomnij o rzeczach nieistotnych i skup się na tych ważniejszych sprawach. Co do miłości i romansów – weekend zapowiada się dość ciekawie.

BLIŹNIĘTA

Podążaj za przeczuciami. To ważne, dzięki swojemu rozsądkowi jesteś w stanie osiągnąć wiele. Nie zważaj na drobne potknięcia, one też są po coś… Jeśli masz ochotę wygadać się, wyrzucić z siebie negatywną energię – zrób to jak najszybciej. To zdecydowanie poprawi twój humor.

RAK

Choć tydzień zapowiada się dość monotonnie i nudno, to mniej więcej w środę odkryjesz, że lepiej wyjść z domu i zabawić się z przyjaciółmi. Uśmiech i energia przede wszystkim. Co do miłości – skup się przede wszystkim na pokazaniu, jak ważna jest dla ciebie ta osoba. Czyny są ważniejsze od słów – zaufaj gwiazdom.

LEW

Już na początku tygodnia zrozumiesz co jest dla ciebie najlepsze i skutecznie będziesz podążać ścieżką przez siebie wybraną. Kariera to piękne i górnolotne hasło, ale szybko zrozumiesz, że nie praca jest dla ciebie najważniejsza. Zadbaj o swoją miłość, pokaż partnerowi jak ważny jest w twoim życiu. Skorzystasz na tym i ty! Weekend zapowiada się bardzo gorąco, a seks…? Jeszcze nigdy nie doświadczyłaś takich emocji ;).

PANNA

Popracuj nad swoją pewnością siebie. Mądrość, kreatywność i otwartość na nowe pomaga znaleźć szereg inspiracji. A to procentuje tak naprawdę w każdym aspekcie twojego życia.

WAGA

Wkraczasz w czas poszukiwań, chcesz mieć przy sobie tylko prawdziwych ludzi, prawdziwe emocje. Bardzo dobrze! Popracuj nad swoim związkiem. Powiedz partnerowi o swoich pragnieniach. Tylko dzięki szczerej rozmowie osiągnięcie pełne porozumienie i sukces w relacji.

SKORPION

Skup się na swoim zdrowiu, to powinien być dla ciebie priorytet na najbliższe dni. Odstaw wszelkie używki i niezdrowe jedzenie. Dzięki tak radykalnej zmianie bardzo szybko zobaczysz zadowalające efekty.

STRZELEC

Poniedziałek zaczął się leniwie? Nie szkodzi, bardzo szybko zrozumiesz jak ważna w życiu jest równowaga, spełnienie i zdrowie. Zrób listę tego co pozytywnie wpływa na twój stan ciała, zdrowia i umysłu, a co negatywnie. Te złe rzeczy natychmiast wyeliminuj. Pamiętaj, każdy sukces świętuj z hukiem, a porażkę szybko zapominaj.

KOZIOROŻEC

To będzie bardzo kreatywny tydzień. Twoja pewność siebie zaskoczy nawet ciebie. W weekend zapragniesz zostać w domu, spędzić więcej czasu z partnerem, poprzytulać się, obejrzeć wspólnie ulubiony serial i kochać się do utraty tchu. Nie zastanawiaj się zbyt długo tylko realizuj.

WODNIK

Odkryjesz w sobie, nieznane dotąd pokłady empatii. Zapragniesz pomagać innym. Świetnie – jeśli tylko ma ci to pomóc i dać poczucie spełnienia to działaj.

RYBY

Układ gwiazd w tym tygodniu pozwoli ci zrozumieć, że zwrócenie większej uwagi na to co mówią i myślą najbliżsi ma sens. Nie musisz od razu stosować ich wszystkich rad i wprowadzać w życie. W połowie tygodnia zapragniesz spędzić więcej czasu ze znajomymi, którzy są dla ciebie wsparciem i źródłem inspiracji.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama