Reklama
Reklama

Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Horoskop!

Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Horoskop! fot. istock.com

To dobry czas na zmiany i uporządkowanie dotychczasowych spraw.

Tygodniowy Horoskop!

BARAN

Ten tydzień poświęć na przyjrzenie się swojemu życiu zawodowemu. Jeśli jesteś zadowolona z pracy, nadchodzące dni tylko to umocnią. Natomiast jeśli masz w niej jakieś problemy, nadszedł dobry moment by je rozwikłać. Nie czekaj aż problemy rozwiążą się same i weź sprawy w swoje ręce. Uwierz nam, nie będziesz żałować – sprzyjają ci gwiazdy!

BYK

Ten tydzień bez wątpienia należy do byków! Poczujesz przypływ energii, która zainspiruje cię do zmian, o których zawsze marzyłaś. Czeka cię naprawdę dobry tydzień zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, więc zacznij go z podniesioną głową i o nic się nie martw.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu poczujesz się wyjątkowo zainspirowana do zmian. Zakończ sprawy, które ciągnęły się za tobą dłuższy czas i otwórz się na nowe wyzwania. To będzie też wyjątkowy tydzień dla twojego związku – pełen czułości, zrozumienia i wrażliwości.

RAK

Bo do tanga trzeba dwojga... Partner nie okazuje ci zainteresowania? Przejmij inicjatywę i zainspiruj go do zmian. Zróbcie razem coś szalonego, co ożywi wasz związek. Poczujesz też wielkie wsparcie przyjaciół, dzięki którym zrozumiesz czym jest prawdziwa przyjaźń.

LEW

Skończ z rutyną! Pomyśl o zmianie swoich nawyków – zapisz się na basen lub jogę – coś co urozmaici twoją codzienność. Gwiazdy sprzyjają ci też w pracy. Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie wyjątkowo efektywny i znacząco zbliży cię do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczyłaś.

PANNA

Brak ci pewności siebie? W nadchodzącym tygodniu nareszcie znajdziesz w sobie odwagę, by zrobić to o czym zawsze marzyłaś. Samotna podróż? Możesz się w nią wybrać, bariery istnieją tylko w twojej głowie. Zapomnij o nich i wyrusz w przygodę swojego życia!

WAGA

Skup się na sobie! Zapomnij o rodzinnych problemach i znajdź chwile dla siebie. Zastanów się czego chcesz od życia i co możesz zmienić, aby to osiągnąć. Dokonaj duchowego oczyszczenia i poświęć się temu, co naprawdę ważne.

SKORPION

Nie bój się powiedzieć, co cię trapi. To moment na szczerą rozmowę – zobaczysz, że to ona jest najlepszym lekarstwem na kłopoty, a Twój partner nareszcie otrzyma szansę by cię lepiej zrozumieć. Zastanów się co czujesz, czego oczekujesz od waszej relacji i nie wstydź się mu o tym powiedzieć. Wszechświat stoi po twojej stronie.

STRZELEC

Pomyśl o własnej wartości, popracuj nad pewnością siebie i zapomnij o kompleksach. Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, którzy potrafią cię docenić i są dla ciebie wsparciem. Raz na zawsze zapomnij o fałszywych przyjaciołach!

KOZIOROŻEC

Nadszedł dobry moment by uporządkować swoje życie. Nie bój się wprowadzić kilku zmian. Poświęć trochę czasu rodzinie i przyjaciołom – przyznaj się, ostatnio ich zaniedbywałaś. Nadszedł czas by to naprawić.

WODNIK

Pozwól odejść ludziom, którzy cię ograniczają. Stwórz sobie przestrzeń, która pozwoli ci skupić się na swoich marzeniach. Nadchodzący tydzień będzie też dobry by uporządkować sprawy rodzinne – zdobądź się na szczerość i powiedz co cię trapi, a szybko oczyścisz atmosferę i wzmocnisz wasze relacje.

RYBY

Przyjaciele są dla ciebie wielkim wsparciem, nie zapominaj jednak, że oni też potrzebują twojej pomocy – wysłuchaj ich i wesprzyj w trudnej sytuacji. Jeśli jednak działa to tylko jednostronnie i sama nie możesz liczyć na ich pomoc w kryzysowych chwilach – powiedz im o tym. Nie potrzebujesz fałszywych przyjaźni, nadszedł czas by je zweryfikować.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama