Reklama
Reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Wagi

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Wagi fot. Instagram @zacefron

Katarzyna Lemanowicz

24kwietnia2019

Jedno jest pewne – to niewiarygodni marzyciele

To szaleni romantycy, intelektualiści, zalotnicy, i niewiarygodnie uprzejmi faceci… Znane Wagi? Zac Efron, Ryan Reynolds, Hugh Jackman, John Krasinski.

Z kim Waga tworzy idealny związek?

Z Lwami, które mają duszę artystyczną, fascynującą. Lwy są władcze, a romans z Lwem to gwarancja ciągłych uniesień i niewiarygodnie dobrego seksu.

Osoby spod znaku Wagi – jakie mają cechy charakteru

Uwielbiają równowagę, harmonię. To osoby, które do większości czynności przygotowują plan. Jednocześnie są niezwykle charyzmatyczne, taktowne i dyplomatyczne. Z Wagą nie da się nudzić, a faceci spod tego znaku zodiaku to prawdziwe bestie humoru. To taki typ faceta, którego każda z nas chciałaby mieć w domu.

Mężczyźni spod znaku Wagi przy tym całym pragmatycznym podejściu do życia są również romantykami, delikatnymi istotami, z ogromną ciekawością świata, sztuki, życia. Uwielbiają doświadczać nowego! To bardzo towarzyskie stworzenia, które posiadają mnóstwo przyjaciół.

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że z Wagą nie da się nudzić! Dosłownie, każde wyjście, romantyczna kolacja, spacer, wyjazd za miasto, jest perfekcyjnie przygotowany, zaplanowany, z idealnie dobraną sinusoidą wrażeń.

Mężczyźni spod znaku Wagi są bardzo uroczy i otwarci i czasami może być to męczące dla otoczenia, dla najbliższych osób. Dlatego jeśli tryb życia Wagi, lekka natarczywość i chęć podbijania całego świata przez Wagę tobie przeszkadza, powiedz mu. To inteligentni faceci, którzy dla wybranki serca są w stanie zrobić wiele, również zmienić swoje nastawienie i tryb życia.

Wagi uwielbiają rozmawiać! A w sypialni? Całą wiedzę teoretyczną przenoszą w praktykę…! Zaufaj nam, warto przymknąć oko na te niuanse i cieszyć się fantastycznym seksem z mężczyzną spod znaku Wagi.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama