Reklama
Reklama

Horoskop – czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzący tygodniu

Horoskop – czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzący tygodniu fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

23kwietnia2019

To idealny czas na zmiany. Sprawdź, co szykują gwiazdy i działaj!

BARAN

Zbliża się dla ciebie najbardziej inspirujący czas, idealny na zmianę, wszystkiego co doskwiera ci w życiu. Zastanów się nad każdym aspektem: praca, dom, rodzina, przyjaciele, najbliżsi i zweryfikuj, czy to robisz do tej pory jest dobre. Co ważne, zmian dokonuj na spokojnie i przemyśl dwa razy zanim zrobisz jakikolwiek krok.  

BYK

Ten tydzień zaczął się dla ciebie niezwykle pozytywnie, po to byś od jutra mogła podejmować same najlepsze decyzje. Zbliżający weekend zapowiada się bardzo przyjemnie, spotkania z przyjaciółmi, mnóstwo radości i inspiracji.

BLIŹNIĘTA

Tydzień zapowiada się bardzo intensywnie, również pod względem wyjaśniania wszelkich niejasności z najbliższymi. Ale warto poświęcić czas, uwagę i energię. Zbyt długie trwanie w rozgoryczeniu nie jest najlepsza opcją. Zbliża się przełom w twojej karierze, bądź czujna, czeka cię naprawdę fascynujący czas w pracy.

RAK

W tym tygodniu zrozumiesz (w końcu) czym tak naprawdę jest miłość i przyjaźń. Docenisz to co masz wokół siebie i będziesz pielęgnować. Jeśli czujesz, że w twoim najbliższym otoczeniu są ludzie, z którymi nie warto utrzymywać bliższe relacje, nie wahaj się i zakończ te znajomości.

LEW

Zmiana pracy! Tak to już ten czas, nawet jeśli wydaje ci się, że powinnaś dłużej zagrzać miejsce tu gdzie teraz jesteś – nie! Pamiętaj, zmiany są dobre, twórcze i stymulują do konkretnego działania.

PANNA

Czujesz nagłą potrzebę nauki, chciałabyś zdobywać świat, podróżować i odkrywać to czego jeszcze nie znasz? To jest właśnie ten moment, idealny czas! Zaplanuj to, o czym marzyłaś od dawna.

WAGA

Ten tydzień dla osób spod znaku Wagi będzie bardzo spokojny. Odczujesz nagłą potrzebę przebywania z bliskimi, przyjaciółmi. Świetnie, bo właśnie to dodaje ci najwięcej energii. Zachowaj jednak równowagę i umiar. Poświęć też trochę czasu dla siebie, tylko dla siebie. Odpocznij, przeczytaj książkę, którą już jakiś czas temu kupiłaś.

SKORPION

Miłość – to hasło przewodnie dla ciebie na najbliższy czas. Samotne skorpiony spotkają na swojej drodze kogoś interesującego, a te w związku, przeżyją prawdziwy renesans miłości. Czułości, pocałunki, wspaniały seks – ta zapowiada się ten tydzień.

STRZELEC

Wiosna w pełni, a to sprzyja zmianom. Zastanów się co dla ciebie jest najważniejsze, zarówno w miłości, jak i pracy. Zaplanuj takie aktywności które uruchamiają, nie tylko twoje ciało, ale też umysł.

KOZIOROŻEC

Czujesz, że możesz przenosić góry? Tak, to właśnie układ gwiazd, w którym znalazł się twój znak zodiaku. Nie zmarnuj tej szansy i działaj, rób to na co od dawna miałaś ochotę. W weekend odpocznij, zrelaksuj się – pamiętaj taki totalny reset też jest ważny.

WODNIK

Najlepiej się czujesz w towarzystwie osób, które zapewniają ci bezpieczeństwo, spokój? Dokładnie, dlatego przede wszystkim skup się na rodzinie. Poczujesz również potrzebę powiedzieć kilka słów prawdy, tym którzy sprawili ci ostatnio przykrość… Nie wahaj się, owszem jest to ryzykowne zagranie, ale warto oczyścić atmosferę.

RYBY

Przyjrzyj się swoim oczekiwaniom, zweryfikuj plany i podejmij w końcu te decyzje, które odwlekasz w nieskończoność. Samotne ryby spotkają na swojej drodze kogoś, z kim będą chciały spędzać każdą wolną chwilę.

Dowiedz się również...:

Zgodnie ze znakiem zodiaku - która pozycja jogi jest dla ciebie najlepsza!

Poznaj temperament swojego partnera, na podstawie znaku zodiaku

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama