Reklama
Reklama

Twój horoskop – czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu

Twój horoskop – czyli wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu fot. istock.com
TAGI:

Paula Konieczny

15kwietnia2019

To będzie bardzo interesujący czas...

Horoskop tygodniowy

Baran

Masz dość samotności i marzysz o romansie niczym z hollywodzkiego filmu?  Ten tydzień może okazać się przełomowy! Co prawda to jeszcze nie pora na stabilizację i znalezienie miłości twojego życia... gwiazdy sprzyjają raczej przelotnym, ale niezwykle gorącym romansom. Otwórz się więc na nowe znajomości i przeżyj romans twoich marzeń!

Byk

Zapomnij o swoim byłym i postaraj się znaleźć chwilę dla siebie. W nadchodzącym tygodniu skup się przede wszystkim na zdrowiu. Poświęć też chwilę na wyznaczenie sobie celów –  nie przejmuj się wszystkim i zdecyduj, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Bliźnięta

Mamy dobrą nowinę - zakochasz się i to z wzajemnością! A miłość znajdziesz bliżej niż myślisz. Pamiętaj, że granica pomiędzy przyjaźnią a miłością jest bardzo cienka ;). To uczucie sprawi, że nie straszne będą ci problemy w pracy.

Rak

To dobry moment by zawalczyć o swoje. Znajdź w sobie odwagę i porozmawiaj z szefem o awansie – jeśli go nie otrzymasz, rozważ zmianę pracy. Nie tkwij w tym marazmie i znajdź pracę, w której poczujesz się doceniona.  Nie bój się zmian, nie czekaj dłużej i podejmij ryzyko. W tym trudnym dla ciebie czasie, będziesz mogła liczyć na przyjaciół, którzy bez zastanowienia ruszą ci z pomocą.

Lew

Nadchodzący tydzień dostarczy ci wiele energii do działania – nareszcie dostaniesz upragniony awans! Niestety będzie się to wiązało z pójściem na kompromisy w obszarach, w których byłaś dotąd nieugięta. Daj też szansę nowym znajomościom, być może w pracy pojawi się jaki przystojny obcokrajowiec...

Panna

Otwórz się na miłość! To dobry moment by nareszcie ją znaleźć. Jeśli wciąż będziesz odrzucać każdego faceta, zostaniesz sama! Daj się w końcu zaprosić na randkę, a może pozytywnie się zaskoczysz i przerodzi się to w coś poważniejszego? Poza tym czeka cię przypływ gotówki, w związku z projektem, którego nie byłaś pewna. Okaże się on jednak prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jak widzisz czasem warto zaryzykować!

Waga

W tym tygodniu postaw na komunikację – szczera rozmowa będzie rozwiązaniem wielu twoich problemów, zarówno w związku jak i w pracy.  Będziesz musiała zgodzić się jednak na pewne kompromisy. O ile umocni to twój związek, o tyle w pracy może okazać się frustrujące. Nie przejmuj się, to minie. W weekend znajdź czas na relaks, żeby odpocząć od problemów z całego tygodnia. 

Skorpion

Czeka cię wyjątkowo spokojny tydzień. To czas na przemyślenia i zostawienie za sobą przeszłości. Zarówno w pracy, jak i w związku, wszystko będzie się dobrze układało. Możesz odetchnąć i poświęcić ten tydzień na relaks lub zrobienie czegoś o czym zawsze marzyłaś. 

Strzelec

Poświęć ten tydzień przyjaciołom – ostatnio mieliście trochę problemów. Nadszedł moment by je wyjaśnić, zdobądź się więc na szczerość, nawet jeśli będzie bolesna. Szybko przekonasz się, że uczciwość popłaca. Skup się też na sowim zdrowiu – twoje złe samopoczucie, może być objawem czegoś więcej niż tylko wiosennego przesilenia.

Koziorożec

To będzie dla ciebie owocny okres w pracy. Zainicjowane przez ciebie projekty zaczną odnosić sukcesy, dzięki czemu twoja pracowitość nareszcie zostanie doceniona. A emanująca od ciebie radość i pewność siebie zaczną przyciągać wielu zalotników. Przygotuj się więc na romans!

Wodnik

W nadchodzącym tygodniu poczujesz silny przypływ energii i optymizmu. Spojrzysz też inaczej na pewne sprawy, co zainspiruje cię do zmian. Nie daj się jednak ponieść emocjom i dokładnie przeanalizuj podejmowane przez ciebie decyzje. Możesz stracić więcej niż ci się wydaje.

Ryby

Przygotuj się na wielkie wydarzenie! To właśnie w tym tygodniu poznasz swoją bratnią duszę, która pozwoli ci się otworzyć i wyjawić najszczersze sekrety. Zanim jednak do tego dojdzie ustal swoje priorytety i zastanów się czego naprawdę oczekujesz od życia.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama