Reklama
Reklama

Premiera "Lemonade" Beyonce już za nami! Oto wszystko, co warto wiedzieć o nowym albumie

Premiera "Lemonade" Beyonce już za nami! Oto wszystko, co warto wiedzieć o nowym albumie Nowy album Beyonce/ fot. Youtube

Luiza Nowińska

25kwietnia2016

O nowym projekcie Beyonce - "Lemonade" mówią wszyscy!

Beyonce to gwiazda, która uwielbia tworzyć wokół swojej twórczości aurę tajemnicy i wyczekiwania. Przed oficjalną premierą nowego, niezapowiadanego wcześniej projektu "Lemonade", czyli tzw. "albumu wizualnego" zaprezentowała dwa trailery zapowiadające klip, które podgrzały atmosferę oczekiwania na  jego pełną wersję. Pełnometrażowy album składający się z 11 utworów został wyemitowany w sobotę na HBO, a wydarzenie nazwano "ekskluzywną, światową premierą". "Lemonade" składa się z kliku teledysków-rozdziałów, które zostały nazwane m.in. "Intuicja", "Zaprzeczenie", "Apatia", "Złość" czy "Zmartwychwstanie". Album jest obecnie dostępny online w serwisie Tidal. 

 

Zobacz także: Beyonce ma własną markę odzieżową!

 

Beyonce po raz kolejny udowadnia, że marnowanie czasu nie jest w jej stylu. W ostatnim czasie wystąpiła na SuperBowl, wypuściła nowy utwór "Formation", linię ubrań, a do tego ogłosiła także trasę koncertową. Teraz zaskakuje premierą projektu "Lemonade". Sam klip, a przede wszystkim słowa, które padają z ust piosenkarki wzbudziły wiele kontrowersji. Niektórzy fani sugerują, że Beyonce śpiewa o problemach w związku z Jay'em Z, głównie ze względu na słowa "żałuję nocy, kiedy włożyłam na palec pierścionek". Ale oprócz wątku domniemanej zdrady fani skupiają się także na świetnych stylizacjach piosenkarki. 

Tu zobaczycie spot zapowiadający nowy klip wokalistki: 

 

Zobacz także: 10 najlepszych teledysków Beyonce.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Od kilku sezonów biżuteria i dodatk...
Od kilku sezonów biżuteria i dodatki w kolorze “rose gold” jest prawdziwym hitem. Teraz kolor ten nosimy także na... włosach! Refleksy w kolorze różowego złota wyglądają naprawdę przepięknie. W galerii mamy dla ciebie garść inspiracji.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama