Reklama
Reklama

Gwyneth Paltrow bohaterką filmu krótkometrażowego

Gwyneth Paltrow bohaterką filmu krótkometrażowego Gwyneth Paltrow bohaterką filmu krótkometrażowego/ fot. screen z YouTube

Marysia Widawska

14kwietnia2016

Czułe Historie Nº4

TOUS, we współpracy z agencją reklamową SCPF, przedstawia czwartą odsłonę Czułych Historii – nowej kampanii marki prezentującej kolekcję wiosna/lato.

Historia, której główną bohaterką jest aktorka Gwyneth Paltrow, to nowe, inteligentne i zabawne spojrzenie na czułość, jedną z najważniejszych wartości marki.

Nowy odcinek Czułych Historii stanowi kontynuację poprzednich opowieści z cyklu, w których poruszono tematy różnicy wieku, utrudnień czasu i bezwarunkowej miłości między ojcem i córką. Tym razem motywem przewodnim jest siła miłości, która potrafi zbliżać oddalone od siebie osoby.
Gwyneth Paltrow wciela się w rolę Alice, kobiety, która dzień za dniem czuje i przeżywa miłość swojego partnera, mimo dzielącej ich odległości.

 

Zobacz także: 10 tajemnic każdej stylowej dziewczyny

 

Podobnie jak w przypadku poprzednich odcinków Czułych Historii, producentem kampanii audiowizualnej jest Víctor Carrey (z firmy produkcyjnej Puente Aéreo), który wnosi do projektu na wskroś filmowe podejście, wpisując go w założenia marki TOUS dotyczące tworzenia niebanalnych treści wysokiej jakości.

Film będzie można zobaczyć na całym świecie w mediach cyfrowych i telewizji.

 

Zobacz także: 5 rzeczy, które ma każda gwiazda Instagrama

 

 

 

 

 

 

źródło: materiały prasowe/Youtube

 

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Tatuaże kojarzą ci się z ciężkimi i...
Tatuaże kojarzą ci się z ciężkimi i mało kobiecymi wzorami? Wszystko zależy od pomysłu i wykonania. W tej galerii chcemy pokazać ci delikatne, eteryczne i niezwykle kobiece wzory. Większość tych malutkich dzieł sztuki pochodzi z Azji, ale... z pewnością można przenieść je na europejskie ciało ;)/ fot. Instagram (@tattooistmuha)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama