Reklama
Reklama

Patricia Kazadi podjęła niecodzienne wyzwanie

Patricia Kazadi podjęła niecodzienne wyzwanie fot. Instagram @kazadi_official

Katarzyna Lemanowicz

08lipca2019

Dowiedz się o co chodzi w #kazadiSELFECAREchallenge

Podstawą szczęścia, dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu jest przede wszystkim 100% akceptowanie siebie. Do tego samego wniosku doszła Patricia Kazadi, która kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie umieściła dość wymownie i w końcowym odbiorze, bardzo pozytywny wpis:

„Pomysł na challenge rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu. Ostatnie 3 lata to czas gdzie troszkę o sobie zapomniałam. Skupiając się na uszczęśliwianiu innych, zapomniałam o tym co sprawia mi radość, swoich pasjach, o zdrowiu, o swoim ciele.
Podczas projektu pragnę uleczyć i zadbać o każdy z aspektów, składających się na mnie jako całość.

Gdy dbasz o siebie, jesteś dla siebie priorytetem tym więcej możesz dać z siebie innym. Chcę nauczyć się miłości i szacunku do siebie. Pierwszym etapem jest moje ciało. Za namową Ewy Chodakowskiej wrzucam before a nie after. Tu nie chodzi o odchudzanie, zależy mi na samoakceptacji, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i być może swoją historią dodać odwagi innym.

Pamiętajmy, że to ile ważymy, jaki mamy rozmiar nie definiuje naszej wartości.

Jednak ważne by czuć się zdrowo i być w formie. Cały czas uczę się miłości do siebie, to jest w dalszym ciągu droga na której jestem. Ten post i ten filmik chociaż dodaję go z drżącym sercem i nie jest to dla mnie komfortowe - to duży krok w kierunku #selflove, który być może będzie również krokiem i drogą dla Was - dla osób, które zatraciły bycie dla siebie priorytetem.

Czas to zmienić! Oficjalnie zatem rozpoczynam #kazadiSELFCAREchallenge - Wyzwanie będzie trwało przez 6 miesięcy, do końca roku. Harmonogram na dany miesiąc będę publikowała 1 dnia każdego miesiąca. Jestem baaaardzo podekscytowana! To nasz czas…”

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Patricia Kazadi (@kazadi_official)Lip 1, 2019 o 1:06 PDT

Pod postem artystka zebrała same pozytywne komentarze – słowa wsparcia i pochwałę za to, że pokazuje to jaka jest naprawdę.

Coraz częściej aktorki, piosenkarki, celebrytki włączają się w akcje akceptacji i zadowolenia z tego jak wyglądają w rzeczywistości i całe szczęście to grono stale się powiększa.

A ty, kiedy ostatnio zadbałaś o siebie? Kiedy poświęciłaś tylko sobie choć 15 minut? Akceptujesz to jak wyglądasz, czy maskujesz niedoskonałości jak tylko się da? Daj nam koniecznie znać – wyślij maila na cosmo@cosmo.pl.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama