Reklama
Reklama

Kinga Rusin wzięla udział w rozbieranej sesji. Przy okazji nagłaśnia nowy projekt

Kinga Rusin wzięla udział w rozbieranej sesji. Przy okazji nagłaśnia nowy projekt fot. Instagram @kingarusin

Dziennikarka razem z mężem stworzyła społeczność "Zielone serca", która ma zrzeszać ludzi, którym zależy na dobru naszej planety.

Kinga Rusin opublikowała na swoim profilu na Instagramie dwa nagie zdjęcia. 

Dziennikarka przy okazji poinformowała fanów, że rusza z nowym projektem "Zielone serca", który uruchomiła ze swoim mężem, Markiem Kujawą. 

- Rozebrałam się (...), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie - napisała na Instagramie. - Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok! 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on Jun 26, 2019 at 9:46am PDT

"Zielone serca"

Prezenterka napisała, co robi na co dzień, żeby żyć bardziej ekologicznie.

Nie je mięsa, kupuje ubrania dobrej jakości, których nie wyrzuca tylko oddaje, segreguje śmieci, wyłącza zbędne światło, bierze szybki prysznic zamiast kąpieli, chodzi po schodach zamiast jeździć windą i pije wodę z kranu. Ale to nie koniec jej działania na rzecz ochrony środowiska. 

- Myśląc o kolejnych eko krokach postanowiłam jeszcze bardziej zaangażować się w przekonywanie innych, stąd wspomniana społeczność Zielone Serca @zielone_serca . Taką wybraliśmy sobie misję z moim partnerem, Markiem Kujawą. Liczę, że do nas dołączycie i namówicie do tego znajomych - napisała. - @zielone_serca to ludzie którzy chcą oddychać czystym powietrzem, mieć dostęp do czystej wody, nie zgadzają się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Im będzie nas w @zielone_serca więcej tym większy będziemy mieć wpływ na rzeczywistość i na duże eko decyzje rządu.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na zdjęcia Kingi Rusin. Pod wpisami znalazło się nie tylko dużo komplementów, ale też pytań na temat ekologii - dziennikarka chętnie wchodziła w dyskusję i przekonywała do zmiany nawyków. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on Jun 18, 2019 at 11:48pm PDT

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama