Reklama
Reklama

Co czyta, ogląda i obserwuje Joanna Koroniewska?

Co czyta, ogląda i obserwuje Joanna Koroniewska? fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Mroczkowska

20czerwca2019

My wiemy i powiemy...

Co w duszy gra Joannie Koroniewskiej? Wiemy i powiemy...

Muzyczna obsesja 

W naszym domu absolutny must have to dziecięce piosenki. Rozbrzmiewa w nim również klasyka dzięki starszej córce, która w szkole muzycznej uczy się gry na flecie poprzecznym. Ale pozostaje jeszcze odrobina muzycznej przestrzeni w samochodzie. Gdy jadę,
uwielbiam słuchać The Cinematic Orchestra. Idę na ich koncert w maju i już nie mogę się doczekać.  

Książka, która mnie zachwyciła 

Jako pragmatyk stawiam na poradniki. Polecam „W Paryżu dzieci nie grymaszą” – obowiązkowa lektura każdego rodzica, zwłaszcza bardzo wymagającego w stosunku do siebie i dziecka.  

Serial, który uzależnia
Jestem absolutną fanką Netflixa. Po kultowym „Narcosie” oglądam „Dom z papieru” – świetne role, doskonała reżyseria i naprawdę fantastyczny pomysł na serial. Polecam! 

Polecam film...

W tej materii mam wiele do nadrobienia. Z powodu nowego członka rodziny o wypady do kina jest trudniej. Ale „Tully” to absolutnie film dla mnie i o mnie ;-) 

Codziennie newsy czytam na...
Aż wstyd się przyznać, ale niestety w mediach społecznościowych. Jedno jest pewne – to wiadomości ze sprawdzonego źródła, a nie wyssane z palca. 

FB, Instagram, strona www...

Jestem już w to wszystko maksymalnie wciągnięta, mimo że zapierałam się jak tylko mogłam przed aktywnością w mediach społecznościowych. Uwielbiam oglądać strony o wystroju wnętrz – to moja pasja. Zaglądam m.in. na: stiltje.se, @loft_interior , designstuff. com, interiorhints.com.  

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama