Reklama
Reklama

Joanna Koroniewska jest w ciąży? Najnowsze zdjęcie w bikini mówi wszystko

Joanna Koroniewska jest w ciąży? Najnowsze zdjęcie w bikini mówi wszystko fot. Instagram @joannakoroniewska

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, który rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Joanna Koroniewska wróciła niedawno do pracy. Po urlopie wychowawczym znowu gra na planie serialu. Możemy ją oglądać w produkcji “Ślad”.

Wraz z powrotem na mały ekran, media zaczęły ponownie interesować się jej życiem prywatnym. W prasie pojawiła się informacja, że Joanna Koroniewska jest w trzeciej ciąży. Znajomy aktorki w rozmowie z tygodnikiem “Na żywo” powiedział, że zarówno ona, jak i jej mąż, Maciej Dowbor, chcą powiększyć rodzinę.

- Marzy im się syn. Szczególnie Maciek chciałby mieć dziedzica, który zachowa ciągłość jego nazwiska. To pragnienie nie jest niczym nowym. Narodziny dziewczynek - Janinki, a potem Helenki tylko je spotęgowały - stwierdziła osoba z otoczenia pary. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on Jun 6, 2019 at 11:34am PDT

Joanna Koroniewska komentuje informacje o ciąży

Gwiazda nie skomentowała doniesień w rozmowie z tygodnikiem. Zamiast tego na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. Jej idealnie płaski brzuch świadczy o tym, że gwiazda nie jest w ciąży i informacje prasy są przesadzone. Dodatkowo, pod innym wpisem dodała komentarz, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

- Świadomi praw i obowiązków wiemy, że PROKREACJA to oprócz niewątpliwej przyjemności WIELOLETNI I UCIĄŻLIWY obowiązek. Wolimy więc skupić się na poważnej telewizji a nie udziale w reklamach. Tak spuentował mój zmęczony i zestresowany tymi doniesieniami mąż. Koniec kropka. Tyle w temacie - napisała gwiazda.

Joanna Koroniewska ma dwie córki - 10-letnią Janinę i roczną Helenkę. Z Maciejem Dowborem jest w związku małżeńskim od 2014 roku.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama