Daria Zawiałow w nowym projekcie z młodymi polskimi artystami!

Daria Zawiałow w nowym projekcie z młodymi polskimi artystami! fot. materiały prasowe

Odsłaniamy szczegóły współpracy.

Daria Zawiałow wspiera młode talenty

PUMA Talents to inicjatywa, której celem jest wspieranie młodych polskich artystów, a grono zaproszonych do współpracy muzyków nigdy nie jest dziełem przypadku. To indywidualiści, którzy podbijają polską scenę muzyczną, a ich wspólnym mianownikiem jest ogromny talent i pasja. Nie inaczej jest w kolejnej edycji akcji, w której Daria Zawiałow, ambasadorka zarówno programu, jak i marki, zaprosiła do współpracy dwóch artystów: Ralpha Kaminskiego i Schaftera.

fot. Materiały prasowe 

Efektem tej wyjątkowej kolaboracji jest nagrana wspólnie piosenka pt.: „Czy Ty słyszysz mnie?” i wyjątkowy teledysk. Hasłem przewodnim jest: „Talent is not a crime”, czyli: „Talent to nie zbrodnia”. Klip możecie w całości obejrzeć poniżej.

Z pewnością zainspiruje wszystkich niepokornych, zdolnych ludzi, którzy podążają za swoim talentem i mają odwagę być inni!

 

Talent to nie zbrodnia!

Oto, co sama Zawiałow mówi o swoich własnych doświadczeniach jako artystki oraz o pracy nad projektem:

„Pamiętam, że byłam odważnym dzieckiem, które miało też w sobie sporo brawury. Mimo to nie zawsze było łatwo. W ramach projektu chcieliśmy zrobić coś dla tych młodych ludzi, którzy walczą o swoje i nie przejmują się opiniami innych. Chodziło nam o to, żeby zostali oni usłyszani. Tą piosenką i klipem przybijamy im piątkę i pokazujemy, że siła tkwi w ich zadziorności i oryginalności!” – mówi Daria Zawiałow.

Piosence towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego. Akcja teledysku dzieje się w szkole, bo to właśnie tam najczęściej młodzi ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, które nie zawsze są rozumiane i akceptowane przez innych. Częścią projektu jest również sesja zdjęciowa, zrealizowana w szkole przez fotografa Kamila Kotarbę. Artyści wracają więc do szkolnych lat, aby pokazać, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest wpisywanie się w popularne trendy, ale oryginalność i indywidualizm.


fot. Materiały prasowe 

fot. Materiały prasowe 

Z ogromną przyjemnością podajemy wam informację na temat tego projektu, bo również i my z całego serca wspieramy młodych artystów i pragniemy dać głos tym wszystkim niepokornym, zadziornym ludziom, którzy bez względu na opinię otoczenia podążają pod prąd za swoją pasją i mają odwagę być inni. Takie podejście do życia jest bardzo COSMO!

Obserwujcie profil Puma na Facebooku oraz Instagramy artystów: @zavialovd, @ralphkaminski i @restaurantposse.

Polecamy również

Skomentuj