Reklama
Reklama

Przełom w rozwodzie Jolie i Pitta. Aktor stawia ultimatum i mówi, że ma dość gierek

Przełom w rozwodzie Jolie i Pitta. Aktor stawia ultimatum i mówi, że ma dość gierek fot. Getty Images

Ta sprawa rozwodowa trwa już trzy lata i nic nie wskazuje na to, żeby miała szybko się zakończyć. Nic dziwnego, że gwiazdor postawił ultimatum.

Angelina Jolie i Brad Pitt według ostatniego wyroku sądu nie są już razem, jednak status osób samotnych nie oznacza w praktyce końca ich małżeństwa. Na ostateczny rozwód tej pary będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Według najnowszych doniesień zachodnich mediów, Brad Pitt jest zmęczony sprawą sądową, która ciągnie się już trzeci rok. Niektórzy twierdzą, że zaczęło mu się śpieszyć w momencie, kiedy wrócił do Jennifer Aniston.  

- Był bardzo cierpliwy przez większość czasu, chociaż Angelina wielokrotnie go testowała. Teraz ma już dość i nie da się więcej dociskać. Jest zmęczony tym, że Angelina ciągle przesuwa terminy spotkań w sądzie i z miesiąca na miesiąc opóźnia ostateczną rozprawę. Boleśnie przeciąga sprawę, która w pewnym momencie stała się dla niej pewnego rodzaju grą - powiedziała osoba z otoczenia Pitta w rozmowie z "The Sun".

Brad Pitt ma już dość

Informator twierdzi, że Brad Pitt postawił Angelinie Jolie ultimatum. Aktorka ma stawić się na rozprawie rozwodowej i podpisać papiery rozwodowe, w przeciwnym razie będzie musiała zapłacić grzywnęJeżeli aktorka nie pojawi się na najbliższej rozprawie, prawnicy gwiazdroa zwrócą się do sędziego z prośbą o nałożenie na aktorkę kary finansowej za niedostosowanie się do zaleceń sędziego. 

Para wzięła ślub 23 sierpnia 2014 roku. 19 września 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez Angelinę Jolie, która powołała się na „niemożliwe do pogodzenia różnice”. Aktorka domagała się wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci, z możliwością sądownie ustalonych spotkań z Pittem. 

fot. Getty Images

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama