Reklama
Reklama

Zobacz Rafała Zawieruchę w filmie z DiCaprio i Pittem

Zobacz Rafała Zawieruchę w filmie z DiCaprio i Pittem fot. Instagram @onceinhollywood

Katarzyna Lemanowicz

22maja2019

Już jest zwiastun filmu Pewnego razu w... Hollywood

Pierwsze doniesienia o tym, że Polak zagra u Tarantino pojawiły się w sierpniu ubiegłego roku. Rafał Zawierucha dość konsekwentnie dostarczał nam smaczków zza Oceanu. Później pojawiły się słuchy, że Quentin Tarantino zdecydował się jednak wyciąć wszystkie sceny z Zawieruchą w roli.

Na całe szczęście były to tylko plotki i już od wczoraj możemy podziwiać pierwszy zwiastun filmu Once Upon a Time in Hollywood… I plejadę aktorów Hollywood, bo obok Brada Pitta i Leonardo DiCaprio, zagrali również Al Pacino, Kurt Russel, Tymothy Olyphantem, Dakota Fanning, Luke Perry oczywiście Margot Robbie iRafał Zawierucha. Choć w zwiastunie widać Polaka dosłownie 2 sekundy, to mamy szczerą nadzieję, że w filmie pojawi się znacznie częściej.

O czym jest Once Upon a Time in Hollywood?

W dużym skrócie… To historia dwójki przyjaciół Ricka i Cliffa. Rick to aktor westernu, a Cliff to jego kaskader. Obaj próbują odnaleźć się w Hollywood, które zmieniło się w trakcie ich nieobecności. W filmie pojawia się również wątek sekty Charlesa Mansona i zabójstwa Sharon Tate.

Film trafi do kin 9 sierpnia.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze