Bryan Adams wraca do Polski!

Bryan Adams wraca do Polski! fot. materiały prasowe

Artysta wystąpi aż na dwóch koncertach!

To naprawdę fantastyczna wiadomość dla polskich fanów Bryana Adamsa, którzy wciąż mają w pamięci jego znakomity koncert na warszawskim Torwarze w maju ubiegłego roku. Już w czerwcu wokalista ponownie zawita w naszym kraju, aby wystąpić aż dwukrotnie!

21. czerwca Bryan Adams zagra w gdańskiej Ergo Arenie i 22. czerwca we wrocławskiej Hali Orbita. Koncerty będą promować nową płytę kanadyjskiego artysty, która ukazała się 1 marca. Czternasty studyjny album w dorobku Bryana zapowiada przebojowy singiel z tytułowym utworem „Shine a Light”, którego współautorem jest sam Ed Sheeran. Z kolei jedną z dwunastu piosenek zawartych na krążku jest „That’s How Strong Our Love Is”, którą Adams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez. Wiedziałyście, że spełnił w ten sposób swoje wieloletnie marzenie?

Bryan Adams należy do grona największych gwiazd światowej sceny muzycznej. W trakcie kariery, trwającej od przeszło czterech dekad, sprzedał ponad 65 milionów płyt i dorobił się mnóstwa ponadczasowych hitów. Która z was nie zna takich utworów, jak „(Everything I Do) I Do It For You”, „Summer Of ’69” czy śpiewanym w duecie z Rodem Stewartem i Stingiem „All for Love”?

 

Żywiołowe koncerty Kanadyjczyka przyciągają rzesze fanów i pokazują, że artysta jest wciąż w świetnej formie, zarówno jako wokalista i gitarzysta, jak i charyzmatyczny lider zespołu, nawiązujący doskonały kontakt z publicznością. Polscy fani przekonali się o tym wielokrotnie, ostatni raz w maju 2018 r., gdy w wypełnionej po brzegi hali Torwaru w Warszawie artysta zaśpiewał w ramach trasy „The Ultimate Tour”, promującej składankę jego największych hitów.

Bilety na czerwcowe koncerty Bryana Adamsa dostępne są na stronie eventim.pl oraz w wybranych salonach sieci Empik.

Organizatorami koncertów Bryana Adamsa są DM Agency i Barracuda Music.

 

Materiał promocyjny

l

Polecamy również

Skomentuj