Reklama
Reklama

Dlaczego warto kupić najnowszy, czerwcowy numer COSMOPOLITAN?

Dlaczego warto kupić najnowszy, czerwcowy numer COSMOPOLITAN? fot. Marta Wojtal

Joanna Mroczkowska

10maja2019

Z Zosią Zborowską na okładce...

Czerwcowe postanowienia o poprawie...

Tym razem do współpracy przy okładce zaprosiłyśmy Zosię Zborowską. Na sesję pojechałyśmy do jednego ze schronisk dla bezdomnych zwierząt, które wspiera. Na sesji był wegański catering, a na zdjęciach możecie oglądać naszą gwiazdę w ubraniach i dodatkach z ekologicznych kolekcji. Ten temat jest bardzo bliski naszej redakcji i chyba każdej COSMOgirl. Nie można bowiem uznawać się za nowoczesną, wyzwoloną i świadomą kobietę, jeśli nie zdaje się sprawy z zagrożeń, jakie dla świata kreują pewne zachowania. Utarte i przyjęte za pewnik od dekad.

 


Wystarczy dać szansę metodzie małych kroków. Z
apomnij o istnieniu plastikowej słomki (naprawdę można pić bez ich pomocy) czy butelek jednorazowego użytku. Wyłączaj po sobie światło i przesiądź się na rower (pogoda już na to pozwala od jakiegoś czasu). Zaś w weekend podczas spaceru... posprzątaj okolicę. Wystarczy 10 minut pracy - gwarantujemy, że kosze na śmieci wokół ciebie będą pełne. Pamiętaj by użyć hashtagu #TRASHTAGchallange.

A jeśli planujecie powiększyć rodzinę o zwierzaka, postarajcie się go zaadoptować. Nie kupujcie! Przez cały miesiąc wraz z Zosią będziemy pomagać wam w podjęciu dobrego wyboru! 

Śledźcie naszego Facebooka i Instagrama, znajdziecie tam mnóstwo fajnych aktywności, które mamy nadzieję, że zainspirują was do pozytywnego działania. 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama