Reklama
Reklama

MET GALA 2019: Kim Kardashian w ogniu krytyki

MET GALA 2019: Kim Kardashian w ogniu krytyki fot. Getty Images

W obronie celebrytki stanęła jej trenerka

Kim Kardashian pojawiła się na tegorocznej MET Gali, w obłędnej cielistej sukience projektu Mugler'a, która dosłownie ociekała kryształkami, imitującymi krople wody. Dzięki temu mogliśmy odnieść wrażenie, że celebrytka dopiero wyszła z wody, idealnie wpisując się tym samym w temat przewodni gali, którym był kicz i przesada. 

fot. Getty Images

Kim w rozmowie ze stacją telewizyjną E! zdradziła, że Mugler projektując tę suknię specjalnie dla niej, wyobrażał sobie kalifornijską dziewczynę, wynurzającą się prosto z oceanu.

Kreacja Kardashian była bardzo obcisła i mocno podkreślała jej kształty. Tym razem najwięcej uwagi wbrew pozorom nie wzbudziły pośladki celebrytki, a jej bardzo szczupła – wręcz nienaturalna – talia.

fot. Getty Images

Internauci zarzucili jej promowanie sztucznego i nierealnego wyglądu, przez który miliony kobiet na całym świecie popada w kompleksy i zaburzania odżywiania. Internauci spekulują, że wyjątkowo wąska talia celebrytki, jest wynikiem wycięcia przez nią żeber. 

W obronie celebrytki stanęła jej trenerka, Melissa Alcantara, odpowiadając na zarzuty fanów w swoim InstaStory: “Żeby było jasne, 1. Ta sukienka ma gorset ALE 2. Kim trenuje 6 dni w tygodniu (…) Mam gdzieś, co myślicie o jej ciele, czy waszym zdaniem jest sztuczne, czy nie! Widzę ją każdego ranka, zmotywowaną, wyciskającą poty, jej całą pracę jaką wykonuje (nad ciałem – przyp. red.) nawet poza salą gimnastyczną i TO jest godne pochwały!”.

fot. Getty Images

Jak myślicie, wąska talia celebrytki to naprawdę efekt ćwiczeń?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama