Reklama
Reklama

Bradley Cooper chce ponownie stworzyć "coś" z Lady Gagą

Bradley Cooper chce ponownie stworzyć "coś" z Lady Gagą fot. Instagram @ladygaga

Katarzyna Lemanowicz

26kwietnia2019

Bradley Cooper był gościem w programie Ellen DeGeneres i po raz kolejny mówił dlaczego film Narodziny Gwiazdy jest najwspanialszy na świecie ;).

Bradley Cooper i Lady Gaga znowu razem?

Choć od premiery filmu, czy rozdania Oscarów minęło już trochę i emocje związane z filmem, rzekomym romansem Bradleya i Lady Gagi zdążyły lekko ochłonąć to teraz aktor „wyciągnął” kolejną petardę i zrobił nadzieję na więcej. Wczoraj, w programie Ellen Degeneres, Bradley Cooper potwierdził, że marzy o powrocie do pracy z Lady Gagą i byłby przeszczęśliwy, gdyby mogli stworzyć coś wspólnie.

W trakcie wywiadu Bradley przyznał, że w ogóle nie denerwował się w trakcie występu podczas Oscarów – powiedział, że Lady Gaga była dla niego ogromnym wsparciem, czuł jej siłę i się nie denerwował.Dodatkowo Ellen powiedziała, że ich występ na Oscarach, to jedyne co pamięta z rozdania statuetek: „był pięknie, magicznie” - skwitowała.

Ciekawostka!

Czy wiecie, że scena, kiedy Bradley Cooper śpiewa na wielkiej scenie, a na widowni jest kilkaset tysięcy osób – to w rzeczywistości festiwal Coachella? Dosłownie 4 minuty przed kolejnym występem na festiwalu? Niesamowite!

Bradley Cooper - co zdradził podczas wywiadu

Jedno jest pewne, Bradley Cooper wyznał, że nie pojedzie z Lady Gagą w trasę koncertową z muzyką z filmu Narodziny Gwiazdy, ale… Bradley wpadł na inny świetny pomysł… Chodzi o czytanie na żywo scenariusza filmu i śpiewanie wszystkich utworów, na przykład w Hollywood Bowl (to amfiteatr znajdujący się w Los Angeles, który przede wszystkim jest używany jako scena koncertowa.  

Czy nie byłoby to wspaniałe, znów zobaczyć na żywo tę dwójkę? Tym bardziej, że każdy ich występ do uczta dla oczu, uszu, wszystkich zmysłów ;).

Dla przypomnienia po raz pierwszy wystąpili w trakcie koncertu Lady Gagi w Las Vegas w styczniu – tu zobacz występ. A drugi ich występ miał miejsce podczas tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów.

 Zobacz cały wywiad z programu The Ellen Show!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama