Reklama
Reklama

Te filmy musisz obejrzeć, jeśli podobał ci się „Homecoming” o Beyonce

Te filmy musisz obejrzeć, jeśli podobał ci się „Homecoming” o Beyonce fot. Getty Images

Paula Konieczny

24kwietnia2019

Avicii, Lady Gaga, Demi Lovato... o nich też nakręcono filmy dokumentalne.

Ostatnio niezwykłą popularnością cieszy się dokument Netflixa o Beyonce i jej legendarnym występie na festiwalu Coachella w 2018 roku. Jednak to nie jedyna gwiazda muzyczna, o której nakręcono film dokumentalny.

Jeśli interesuje cię przemysł muzyczny i to jak wygląda życie twoich idoli, koniecznie musisz obejrzeć poniższe filmy. Przygotowane przez nas propozycje, nieco różnią się jednak od najnowszego dokumentu Netflixa o Beyonce. Opowiadają o prywatnym życiu wielkich gwiazd i przykrych konsekwencjach jakie niesie ze sobą sława. Te propozycje naprawdę warto zobaczyć.

„Gaga: Five Foot Two”

Dokument pozwala nam poznać Lady Gagę od najbardziej intymnej strony – kamera towarzyszyła jej przez kilkanaście miesięcy jej życia. Widzimy ją robiącą sobie śniadanie, wijącą z bólu z powodu choroby, na którą cierpi, walczącą z samotnością... Dobitnie szczery film pokazuje, że nawet największe gwiazdy są tylko ludźmi i jak każdy z nas, mają swoje demony.

“Amy”

Nagrodzony Oscarem film dokumentalny o życiu i przedwczesnej śmierci Amy Winehouse, brytyjskiej piosenkarki. Film zawiera wiele intymnych, archiwalnych nagrań z jej życia, a także wspomnienia męża i przyjaciół. To piękny i przejmujący dokument o niezwykle wrażliwej i utalentowanej wokalistce, która nie poradziła sobie w okrutnym świecie show biznesu.

 

„Avicii: True Stories”

 

Tim Bergling, bo tak naprawdę nazywał się artysta, w dokumencie dał się poznać jako sympatyczny, nieśmiały chłopak, którego przytłacza odniesiony sukces. Szczerze opowiedział o walce z uzależnieniem, presji, atakach paniki i samotności. Film chwyta za serce i zmusza do refleksji, szczególnie po samobójczej śmierci artysty

„Demi Lovato: Simply Complicated”

Jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia zdobyła się w filmie na wielką szczerość. Ujawniła wiele najintymniejszych szczegółów z jej życia - opowiedziała o zaburzeniach odżywiania, depresji i walce z uzależnieniem. Lovato pokazuje jakie przykre konsekwencje niesie za sobą dorastanie w blasku fleszy.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama