Reklama
Reklama

Dlaczego warto zobaczyć film "Once Upon a Time in Hollywood"?

Dlaczego warto zobaczyć film "Once Upon a Time in Hollywood"? fot. Instagram @onceinhollywood

DiCaprio i Pitt razem w filmie Tarantino. Zobacz teaser!

„Once Upon a Time in Hollywood” to chyba najbardziej wyczekiwany film tego roku, między innymi ze względu na jego gwiazdorską obsadę.

W nowym filmie Quentina Tarantino w główne role wcielają się Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Margot Robbie. Pojawi się też polski aktor Rafał Zawierucha w roli Romana Polańskiego.

Teraz fani doczekali się pierwszego zwiastuna - oficjalny teaser właśnie trafił do sieci. Nie ujawnił on jednak zbyt wiele. Skupia się głównie na postaciach granych przez DiCaprio i Pitta. Niestety, nie  pokazano na nim Rafała Zawieruchy.

Film utrzymany jest w klimacie lat. 60. Jego akcja opiera się na faktach. Niegdyś słynny aktor Rick Dalton (w tej roli Leonardo DiCaprio) i jego przyjaciel kaskader Cliff Booth (Brad Pitt), postanawiają wrócić do Hollywood. Ich sąsiadką zostaje słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie). W filmie zostanie poruszony wątek jej zabójstwa.

Tate była żoną Romana Polańskiego. Aktorka, będąc w 9 miesiącu ciąży oraz czworo jej przyjaciół zostało brutalnie zamordowanych przez członków sekty “The Family”, której przewodził Charles Manson. Do makabrycznego wydarzenia doszło 9 sierpnia 1969 roku w willi aktorki i reżysera w Beverly Hills. Tragedia wstrząsnęła całym Hollywood.

W „Once Upon a Time in Hollywood” zobaczymy też Ala Pacino, Dakotę Fanning, Lenę Dunham, a także zmarłego niedawno Luka Perrego. Obraz trafi do kin 26 lipca 2019 roku.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama