Reklama
Reklama

Powstanie druga część powieści „P.S. Kocham cię!”

Powstanie druga część powieści „P.S. Kocham cię!” fot. www.instagram.com/official_ceceliaahern/

Czy są tutaj jakieś fanki romansu? Mamy dla Was dobrą nowinę! Powstała druga część powieści “P.S. Kocham Cię.” Chwytająca za serce historia na swoją kontynuację czekała aż 15 lat!

Radosną informację ogłosiła na swoim Twitterze Cecelia Ahern, autorka bestsellera. Irlandzka pisarka ujawniła tytuł kontynuacji książki oraz planowaną datę jej publikacji.

Książka zatytułowana „Post Scriptum” premierowo zostanie opublikowana w Wielkiej Brytanii 19 września 2019 roku. Nieznana jest jeszcze data polskiej premiery.

“P.S. Kocham cię” to debiutancka powieść Ahern, która ukazała się w 2004 roku. Opisuje niezwykle wzruszającą historię Gerry'ego i Holly, młodego małżeństwa, których szczęście kończy niespodziewana śmierć mężczyzny. Zrozpaczona Holly nie może pogodzić się z odejściem ukochanego i całkowicie pogrąża się w żałobie. Wkrótce otrzymuje list napisany przez jej męża. Okazuje się, że Garry, świadomy swojej nadchodzącej śmierci napisał do Holly serię listów, które miała otrzymać po jego śmierci. W każdym liście starannie zaplanował dla ukochanej zadania, które mają pomóc jej znów zacząć cieszyć się życiem. Każda wiadomość kończył dopiskiem “P.S. Kocham cię”.

Powieść szybko zyskała miano bestsellera. Przetłumaczono ją na 30 języków i wydano w 40 krajach. Doczekała się też ekranizacji, która równie błyskawicznie stała się hitem. W głównych rolach wystąpili Hilary Swank i Gerard Butler.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama