Reklama
Reklama

Dlaczego warto kupić najnowszy, kwietniowy numer COSMOPOLITAN?

Dlaczego warto kupić najnowszy, kwietniowy numer COSMOPOLITAN? fot. Dawid Klepadło

Joanna Mroczkowska

11marca2019

Z Natalią Janoszek... na okładce!

Z każdym dniem pogoda staje się coraz piękniejsza, wracamy do życia...

Z taką myślą tworzyłyśmy kwietniowy numer Cosmo, który jest dla mnie bardzo wyjątkowy. Gwiazdą okładki została Natalia Janoszek, zdolna i piękna Polka, która podbija Bollywood. Rozmawiam z nią nie tylko o karierze, także o jej działalności charytatywnej. Jednak to nie jedyna wyjątkowa rodaczka, którą zaprosiłyśmy na strony Cosmopolitan.

Agnieszka Radwańska w ekskluzywnym wywiadzie opowiada nam o życiu "po tenisie", Natalia Safran o pracy przy filmie "Aquaman" i pracy w Hollywood, a gwiazda Instagrama Agnieszka Wojciechowska (@mrs_kitchen_fairy_, zdradza nam swoje przepisy na zdrowe i jakże bajeczne posiłki. 

Ale to nie wszystko, co znajdziecie w najnowszym wydaniu Cosmo. 

Specjalnie dla was przygotowałyśmy sesję zdjęciową z bardzo wyjątkowymi osobami. Chodzi oczywiście o naszych dzielnych strażaków. W końcu same przyznacie, że nie ma na świecie kobiety, która by ich nie kochała lub przynajmniej nie podziwiała. 

Do naszego specjalnego projektu zaangażowałyśmy bardzo specjalnych gości - pieski z Fundacji Zwierzęca Polana, które czekają na adopcję.

Może któraś z was marzy o cudownym, czworonożnym  towarzyszu? Z ogromną chęcią wam pomożemy, a może nawet któryś ze strażaków dostarczy wam pieska osobiście? Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy mieć otwarte serce i umysł.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze