Reklama
Reklama

To niewiarygodne! Właśnie tak gwiazdy przygotowują się na galę rozdania Oscarów

To niewiarygodne! Właśnie tak gwiazdy przygotowują się na galę rozdania Oscarów fot. www.instagram.com/katehudson/

Katarzyna Lemanowicz

22lutego2019

Sprawdź szczegóły...

Wielkie święto kina już pojutrze (w nocy z 24 na 25 lutego polskiego czasu). Co roku, w okolicach końca lutego, dla wszystkich wielbicieli kina, emocje sięgają zenitu. Kto otrzyma upragnioną statuetkę, a kto okaże się wielkim przegranym.

Rozdanie Oscarów to nie tylko same nagrody. Blichtr, kreacje, skupienie w jednym miejscu, „największych” nazwisk kinematografii. O sposobie przygotowywania się aktorek do gali krążą plotki, porównywalne do tych, podczas przygotowania się Aniołków Victoria’s Secret do pokazu.

Wybór sukni, biżuterii, uczesanie, makijaż… Te najlepsze i te najgorsze kreacje są długo komentowane. Kto wypadnie najlepiej, kto zachwyci, czy któraś z gwiazd rozczaruje. Miliony oczu zwróconych w szklany ekran i zachwyt na widok perfekcyjnego looku gwiazd.

Kate Hudson zaczęła przygotowania do gali rozdania Oscarów, zapewne już jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj podzieliła się na swoim Instagramie krótkim filmem na którym widać jak ciężką pracę wkłada w swój wygląd. Dla przypomnienia, aktorka chwilę temu została po raz trzeci mamą. Hudson, znana jest z zamiłowania do zdrowego stylu życia, do sportu, a jej ulubionym treningiem jest pilates.

Co ciekawe, podczas ćwiczeń Kate śpiewa, hit – pewniak Oscarowy, nic innego jak… Shallow…

Posłuchajcie sami – my jesteśmy pod wrażeniem!

P.S. Zobacz, jak Kate Hudson podpisała swój post - przeprosiła Lady Gagę, za to wykonanie! Czy słusznie? Hudson już wielokrotnie udowodniła, jak potężny i piękny głos posiada...

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama