Reklama
Reklama

Stało się! Lady Gaga rozstała się z narzeczonym

Stało się! Lady Gaga rozstała się z narzeczonym fot. www.instagram.com/ladygaga/

Katarzyna Lemanowicz

20lutego2019

Sprawdź szczegóły

Plotki krążące od jakiegoś czasu o rozstaniu Lady Gagi i Christiana Carino okazały się prawdą. Choć para zaręczyła się pod koniec 2018 roku, to „chwilę temu” okazało się, że postanowili definitywnie zakończyć swój związek.

Od premiery filmu „Narodziny gwiazdy przeżywa chyba jedną z najlepszych chwil w jej życiu zawodowym. Nagrody za piosenkę „Shallow”, a wkrótce rozdanie Oskarów i wszystko wskazuje na to, że kolejna statuetka trafi do rąk Lady Gagi.

Choć życie zawodowe Lady Gagi układa się wprost wyśmienicie nieco gorzej sprawy się mają w sferze życia osobistego. W październiku 2018 roku piosenkarka zaręczyła się ze swoim partnerem Chistianem Carino – wyznała wtedy, że przeżywa swoją najbardziej magiczną chwilę w życiu.

Niestety…

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się plotki o kryzysie między narzeczonymi. Dzisiaj potwierdziły się te doniesienia. Jak podobno powiedział Christian: „to po prostu nie zadziałało, związki czasem się kończą”.

Cóż możemy powiedzieć, a może w plotkach o jej romansie z Bradleyem Cooperem jest ziarenko prawdy? Jedno jest pewne trzymamy kciuki za zdobycie Oscarów podczas tegorocznej ceremonii.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze