Reklama
Reklama

Czy ta, polska wersja „Shallow” jest… lepsza od oryginału?

Czy ta, polska wersja „Shallow” jest… lepsza od oryginału? fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

18lutego2019

Posłuchaj koniecznie i daj znać, czy podoba ci się bardziej od oryginalnej wersji

Choć coverów „Shallow” na YouTube jest już trochę, tak ten na pierwszy "odsłuch" wydaje się… dość wyjątkowy. Po pierwsze przetłumaczenie tekstu na język polski i to nie 1:1 a raczej stworzony zupełnie na nowo, który dość zgrabnie wpisuje się w charakter oryginału. Po drugie, bardzo ładnie brzmiący duet Małgosi Kozłowskiej i Kuby Jurzyka.

Ta polska wersja „Shallow” jest dość delikatna i zmysłowa. Czy to dobrze, czy nie? Jak dla mnie oryginał, w wykonaniu Bradleya Coopera i Lady Gagi jest nie do podrobienia i nie do przebicia. Po obejrzeniu "Narodziny gwiazdy" jestem totalnie, bezgranicznie zakochana w filmie, w Bradleyu i Lady Gadze, w każdej piosence i dość ciężko obiektywnie spojrzeć mi na covery hitów z filmu.

Natomiast, przyznaję, Małgosia Kozłowka i Kuba Jurzyk „zrobili” dość zgrabną wersję Shallow.

Przeszukując YouTube w poszukiwaniu innych wersji natknęłam się na tę poniższą! Polecam! Jest co prawda przetłumaczony 1:1 ale głos wokalisty… wbijający w fotel!

P.S. 

Kto nie obejrzał filmu "Narodziny gwiazdy" musi koniecznie nadrobić zaległości, tym bardziej, że rozdanie Oscarów już w najbliższą niedzielę, a film powalczy o statuetkę w aż 8 kategoriach. Dowiedz się więcej na temat filmu, a tu posłuchaj jak Bradley Cooper i Lady Gaga zaśpiewali na żywo, spontanicznie Shallow!

LOVE IT!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama