Reklama
Reklama

Paul Wesley ponownie wziął ślub

Paul Wesley ponownie wziął ślub fot. www.instagram.com/paulvedere/

Katarzyna Lemanowicz

09lutego2019

Serialowy Stefan Salvatore ożenił się ze swoją partnerką! Kim jest jego wybranka?

Podobno wziął sekretny ślub ze swoją partnerką Ines de Ramon. Paul Wesley grał w serialu Pamiętniki Wampirów jednego z braci Salvatore. 

Miałam okazję rozmawiać z Paulem, a właściwie Pawłem Wasilewskim podczas zeszłorocznego, warszawskiego Comic Con. Tak, to aktor polskiego pochodzenia jego rodzice jeszcze przed jego narodzinami przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Ale...  mama Paula, od najmłodszych lat bardzo dbała o to, żeby świetnie mówił i potrafił porozumieć się po polsku. Potwierdzam, bez problemu mogłam "dogadać" się z Paulem w języku polskim.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paul Wesley (@paulvedere)Gru 1, 2015 o 5:46 PST

Przeczytaj koniecznie naszą rozmowę:

Z twoich obserwacji:

Kobiety wolą dobrych czy złych mężczyzn? Nie, kobiety zawsze wybierają tych „złych” facetów.

Gdybyś w swoim prywatnym życiu miał takiego brata jak Damon, byłbyś cierpliwy, wyrozumiały, czy raczej irytowałby cię? Jak sądzisz…: 

Gdybym miał brata, który chce mi ukraść dziewczynę, nie darzyłbym go szczególną sympatią. Zdecydowanie nie!

Część ciała kobiety, na którą zwracasz uwagę podczas pierwszego spotkania: 

Dla mnie najbardziej atrakcyjne są, możesz mi nie uwierzyć, inteligencja oraz poczucie własnej wartości. Pewna siebie, swojej seksualności kobieta jest tak niesamowicie pociągająca, zwraca moją uwagę natychmiast.

Jak sądzisz, facet powinien być twardzielem czy wrażliwcem umiejącym pokazywać emocje:

Myślę, że to wspaniale, kiedy mężczyźni łączą te dwie cechy, nie uważam, że trzeba być jednym z... To bardzo ważne, żeby mieć w sobie mnóstwo empatii, ale też siły, dzięki której możesz wspierać kobietę.

Twoje aktorskie marzenie? Z kim chciałbyś zagrać, w jakiej produkcji:

Teraz gram w serialu „Tell Me a Story” i chciałbym kontynuować tę przygodę w kolejnych sezonach. Fajnie byłoby móc zagrać w produkcji Netflixa. Ma ogromny międzynarodowy zasięg. Wiesz, czasami grasz w czymś wyjątkowym, masz poczucie, że tworzysz niezwykły projekt, a dystrybucja tego dzieła jest tylko na przykład w Stanach. Dlatego tak, chciałbym zrobić coś z Netflixem.

Jak według ciebie powinna wyglądać idealna pierwsza randka:

Uważam, że najlepsze momenty zawsze są dalekie od ideału. Kiedy idealizujesz, stwarzasz obraz, którego nie jesteś w stanie urzeczywistnić, zwyczajnie rozczarowujesz się. Najlepsze są niespodzianki, sytuacje, które tylko pozornie wydają się zwyczajne, a w rzeczywistości to strzał w dziesiątkę.

Paul Wesley za 10 lat jest…:

Tatą, chciałbym mieć dzieci, nie wiem ile – to się okaże. Chciałbym również kontynuować karierę aktorską i kiedy tak teraz o tym myślę, widzę, że idę w dobrym kierunku – rozwijam się tak, jak zaplanowałem. Ale na dzisiaj moje największe marzenie to reżyserowanie filmów fabularnych, tworzenie historii od początku do końca, która spodoba się widzom – tego jeszcze nigdy w życiu nie robiłem.

P.S. To ostatnie marzenie może faktycznie wkrótce się ziści. Trzymamy mocno kciuki i gratulujemy!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama