Reklama
Reklama

Sarah Jessica Parker powraca jako Carrie Bradshaw!

Sarah Jessica Parker powraca jako Carrie Bradshaw! fot. www.instagram.com/sarahjessicaparker/

Katarzyna Lemanowicz

01lutego2019

Musisz to koniecznie zobaczyć <3!

Co prawda na krótko, ale i tak łezka w oku nam się zakręciła.

O co chodzi?

O przerwę reklamową podczas tegorocznego Super Bowl. Każdego roku, miliony amerykanów zasiada przed telewizorami, aby podziwiać jedno z największych widowisk sportowych w Stanach Zjednoczonych.

Czym jest Super Bowl?

To finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL). To bezsprzecznie najważniejsze wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. Całość ceremonii nazywana jest Super Bowl Sunday i stała się swojego rodzaju świętem narodowym. Z racji tego, że jest to najchętniej oglądane wydarzenie w telewizji, chociażby w 2011 roku finał obejrzało ponad 110 milionów amerykanów. Krążą legendy o kwotach, które firmy płacą za minutę czasu reklamowego w trakcie przerwy w meczu. Średnia cena za 30 sekundowy spot reklamowy osiąga około 3 milinów dolarów. Super Bowl to nie tylko sport, to także wydarzenie rozrywkowe. Co roku, w przerwie finału ma miejsce koncert muzyczny z udziałem największych gwiazd. Pamiętasz słynny koncert Janet Jackson i Justina Timberlake, albo Beyonce na Super Bowl…? Tu przypominamy!

Co wspólnego ma Sarah Jessica Parker i Super Bowl?

Chodzi właśnie o reklamę. W tym roku w przerwie będzie można zobaczyć spot reklamowy z udziałem serialowej Carrie Bradshaw. Sarah wchodzi do baru, doskonale odtwarzając charakter swojej postaci z Seksu w Wielkim Mieście, ale zamiast swojego ulubionego Cosmopolitan prosi o… piwo… Musisz koniecznie to zobaczyć!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama