Reklama
Reklama

To jedna z najbardziej intrygujących gwiazd na Instagramie

To jedna z najbardziej intrygujących gwiazd na Instagramie fot. www.instagram.com/emrata/
TAGI:

Jaka naprawdę jest Emily Ratajkowski?

To jedna z największych gwiazd social mediów. Emily Ratajkowski z grupą ponad 20 milionów followersów na Instagramie rozdaje karty w realu. A do tego ma polskie korzenie, z obu stron rodziny. Intryguje zatem tym bardziej...

Emily Ratajkowski od samego początku wzbudzała wielkie zainteresowanie w naszym kraju. Polsko brzmiące nazwisko, a do tego niekończące się na literkę „y”? To musi być Polka! Gwiazda urodziła się w Londynie w rodzinie, gdzie oboje rodzice mieli polskie korzenie. Jej matka, zanim Emily przyszła na świat, wykładała angielską literaturę na jednym z uniwersytetów w Polsce. Europejskie wychowanie sprawiło, że @emarata jest tak wyjątkowa na amerykańskim rynku nie tylko pod względem wyglądu. Mimo że sugerowano jej to niejednokrotnie, ta nie chciała zmienić nazwiska na bardziej angielskie tylko po to, „by komuś innemu ułatwić życie”.

Mimo że matka chciała, by ta została neurochirurgiem, już w wieku 14 lat Emily Ratajkowski została modelką. Nie mogło być inaczej. Piękna twarz, doskonałe ciało, a do tego wyjątkowy charakter, który nie znosi kompromisów. To właśnie ten luz i pewność siebie zapewniły jej karierę. Podobno gdy dorastała, w jej domu nie było telewizora. Nie znała w ogóle realiów Hollywood, ale chyba wciąż sobie z tego nic nie robi. Jest odważna, seksowna, a do tego jest zagorzałą feministką, która nie tylko nie wstydzi się swojego ciała, ale również... daje się aresztować w walce o dobre imię. Nic więc dziwnego, że Ratajkowski nawiązała współpracę z Paco Rabbane. „Byłam niezwykle podekscytowana, gdy Paco Rabbane zaproponował mi bycie twarzą jego najnowszego zapachu. Od dawna jestem fanką pracy dyrektora kreatywnego Juliena Dosseny, jak i całej marki, która od dekad prezentuje odważną wizję sensualności. Odkąd wstąpiłam do »rodziny«, nauczyłam się bardzo wiele na temat historii tego domu mody. Sam Paco Rabbane wyprzedzał swoje czasy, tworząc kreacje, w których kobiety czuły się silne i wyzwolone. On był wielkim wizjonerem!”, komentuje ambasadorka Pure XS od Paco Rabbane.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)Wrz 9, 2018 o 2:04 PDT

Gwiazda sama jest niedościgniona, jak perfumy, których została twarzą. „To niecodzienne połączenie ylang ylang, nut zainspirowanych popcornem i wanilii sprawiają, że ten zapach jest tak niepowtarzalny, zmysłowy, ale i ostry, wręcz uzależniający zarazem. A do tego ta butelka przypominająca klejnot, którego spowija sensualna sylweta złotego węża. Wyjątkowe!”, dodaje.

Swoim nowym zapachem Paco Rabanne opowiada o czystej fantazji. Pue XS to nowe źródło obsesji topowych influence - rek. Podobnie jak w poprzedniej wersji zapachu to bogata dziedziczka nie - okiełznanego erotyzmu… obdarzona niezłomną samokontrolą. Odległa, lecz magnetyczna. Bezpośrednia i rozbrajająca. Właśnie taka jak Emily Ratajkowski!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)Paź 19, 2018 o 9:52 PDT

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama