Reklama
Reklama

Niesamowite! Doda z wyjątkowym apelem

Niesamowite! Doda z wyjątkowym apelem fot. www.instagram.com/dodaqueen/

Katarzyna Lemanowicz

16stycznia2019

Sprawdź o co chodzi z #artysciprzeciwnienawisci

Wczoraj na swoim profilu, Doda zaapelowała do kolegów i koleżanek z branży:

„Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie i opowie swoje historie związane z hejtem, z przemocą w Internecie. Myślę, że możemy w ten sposób pomóc młodym ludziom, swoim fanom. Ale przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty, bo przecież po to w sumie jesteśmy. Mamy ludzi godzić, jednoczyć pod sceną, w kontrze do polityki, i tych plotek w necie. Powinniśmy temu stawić czoła, co wy na to? Zróbmy coś fajnie razem?”

Impulsem do stworzenia tego wydarzenia, jest refleksja Dody, kiedy to po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku umieściła na swoim profilu piosenkę Znak Pokoju: zrozumiałam, że ten utwór ma 15 lat i że tak naprawdę od 15 lat nic w temacie hejtu, nienawiści nic się nie zmieniło, a wręcz jest gorzej!

Jak apeluje Doda, koncert ma być inicjatywą artystów, a nie jakiejkolwiek telewizji, która zapłaci artystom za udział. Nie! Zróbmy coś sami, z potrzeby serca. Opowiedzmy swoją historię.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)Sty 15, 2019 o 11:12 PST

Doda „zbiera” chętnych. Od wczoraj już wielu artystów zgłosiło swoją gotowość. Chcąc pokazać chęć zjednoczenia się wyciągnęła rękę nawet do tych z branży, którzy nie przepadają za Dodą, między innymi do Edyty Górniak, czy Justyny Steczkowskiej…

Kto weźmie udział? Dopiero dzisiaj zostanie ogłoszona wstępna lista artystów, tego wyjątkowego koncertu, ale już swoją gotowość zapowiedziała Magda Steczkowska, Marina, zespół Enej, Łukasz Zagrobelny, Rafał Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Brzozowski, Maja Hyży, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Iwona Węgrowska. Lista nie ma końca!

Uwaga, nie tylko piosenkarze, ale też osoby znane, które ze śpiewaniem mają niewiele wspólnego chętnie wezmą udział w #artysciprzeciwnienawisci. Jedna z fanek Dody „wywołała” do tablicy Magdę Gessler i zapytała się, czy ta przygotuje coś do zjedzenia w dniu koncertu. Magda Gessler odpowiedziała oczywiście TAK!

Szykuje się naprawdę wyjątkowy koncert! Brawo DODA – piękna inicjatywa!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama