Reklama
Reklama

To z "NIĄ" spotyka się teraz Channing Tatum!

To z "NIĄ" spotyka się teraz Channing Tatum! fot. www.instagram.com/channingtatum/

Katarzyna Lemanowicz

12października2018

Ale jak to? Dlaczego?

Channing Tatum ponoć spotyka się z Jessie J. Tę wiadomość potwierdził wczoraj magazyn People. Na razie sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji.

Podobno, ktoś widział Channinga i Jessie na partyjce minigolfa. Podobno ;) byli sobą totalnie zauroczeni, zapatrzeni w siebie i świetnie się bawili. Jak podaje tajemnicze źródło ich znajomość i relacja jest bardzo świeża ale podobno też widać między nimi chemię i iskry namiętności. Ile prawdy w tych „newsach” czas pokaże.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej)Wrz 20, 2018 o 11:43 PDT

Dla przypomnienia Channing i Jenna Tatum byli małżeństwem przez 7 lat. Kiedy na początku kwietnia postanowili się rozstać. We wspólnym oświadczeniu podali, że nie było żadnego sensownego powodu ich rozstania, po prostu postanowili iść dalej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Channing Tatum (@channingtatum)Mar 21, 2015 o 9:15 PDT

 

„Z miłością zdecydowaliśmy się rozdzielić jako małżeństwo. Wiele lat temu zakochaliśmy się w sobie i odbyliśmy razem magiczną podróż. Absolutnie nic się nie zmieniło w tym, jak bardzo się kochamy, ale czasami miłość jest piękną przygodą, która zabiera nas na różne ścieżki”. – czytamy w oświadczeniu.

Mniej oficjalna wersja ich rozstania donosi, że rozstanie pary spowodowane było problemami z alkoholem Channinga - tu poznasz szczegóły.

Jedno jest pewne, czas pokaże, a nam nie pozostaje bacznie obserwować rozwoju sytuacji i tego czy Channing potwierdz swój związek z Jessie J.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama