Reklama
Reklama

Angelina Jolie waży już tylko… 34 kg?! “Jest na skraju załamania!”

Angelina Jolie waży już tylko… 34 kg?! “Jest na skraju załamania!” Fot. Getty

Beata Dżumaga

31sierpnia2018

To kolejne niepokojące wieści o stanie zdrowia aktorki…

Angelina Jolie uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Niestety już od wielu lat zamiast pisać o jej dokonaniach aktorskich, reżyserskich czy dobroczynnych, światowe media skupiają się głównie na jej wadze. To dlatego, że aktorka z roku na rok dosłownie niknie w oczach! Jolie zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką, ale ostatnio drastycznie schudła, a powodem tego stanu rzeczy ma być stres związany z procesem rozwodowym z Bradem Pittem.

 

Zobacz także: Angelina Jolie zniszczy Brada Pitta? Chce opublikować sekretne dzienniki!

 

Jak donosi magazyn “Star”, obecnie Angelina Jolie waży zaledwie 34 kg! W przypadku dorosłej kobiety to skrajna niedowaga. “Angie praktycznie przestała jeść, a jej waga spadła do 36 kg. Emocjonalnie i fizycznie jest wrakiem, i jest na skraju załamania! Żyje praktycznie na kostkach lodu, ma tak zaawansowaną anoreksję, że jej skóra stała się obwisła, a kości prawie się łamią. Potrzebuje pomocy, i to szybko” - ujawniło anonimowe źródło w rozmowie z magazynem.

 

 

Wygląd Angeliny Jolie skomentował dr Gabe Mirkin. “Na jej ramionach praktycznie nie ma podskórnego tłuszczu, podobnie jak na jej policzkach. To bardzo niepokojące” - stwierdził specjalista. Aktorka już w dzieciństwie cierpiała na zaburzenia odżywiania, a także miała epizody samookaleczania się. Jej waga spadła do niespełna 36 kg w 2016 roku, gdy jej małżeństwo z Bradem Pittem zaczęło się sypać.

 

 

 

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on Jul 9, 2018 at 11:50am PDT

 

“Jej rodzina, jej ekipa - wszyscy się martwią. To jasne, że podupada na zdrowiu. Osoby znajdujące się na planie drugiej części filmu “Czarownica” były w szoku, gdy zobaczyły jej wychudzoną sylwetkę. Kostiumy są w stanie sporo ukryć, ale gdy zakłada własne ubrania, widok jest przerażający” - ujawniło anonimowe źródło w rozmowie z magazynem “In Touch”. Zdjęcia do filmu właśnie się zakończyły. Produkcja trafi do kin w maju 2020 roku.

 

Naszym zdaniem wieści o stanie zdrowia Angeliny Jolie są bardzo niepokojące. Życzymy jej dużo zdrowia i siły!

 
l
Reklama

Polecane wideo

fot. Unsplash
fot. Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama