Reklama
Reklama

Książę Harry przed Meghan Markle spotykał się z inną znaną aktorką, ale ona… wybrała innego!

Książę Harry przed Meghan Markle spotykał się z inną znaną aktorką, ale ona… wybrała innego! Fot. Getty

Beata Dżumaga

22sierpnia2018

Jak można dać kosza księciu?!

Książę Harry jest szczęśliwym mężem Meghan Markle, amerykańskiej aktorki, która zyskała popularność głównie dzięki roli w serialu “Suits” (“W garniturach”). Chociaż w zasadzie powinnyśmy napisać byłej aktorki, ponieważ po królewskim ślubie Meghan niestety nie będzie mogła dłużej realizować się w przemyśle filmowym. Zresztą to nie jedyna rzecz, jakiej nie wolno jej robić po ślubie z Harrym.

 

Zobacz także: 11 absurdalnych rzeczy, Meghan Markle już nie może robić po ślubie z księciem Harrym

 

Wiadomo, że przed ślubem z Meghan Markle książę Harry przez wiele lat spotykał się m.in. z Chelsy Davy oraz z Cressidą Bonas. Młodszy brat księcia Williama ma też na koncie związki z gwiazdami, m.in. piosenkarką Ellie Goulding. Teraz okazuje się, że przed Meghan Harry spotykał się także z inną znaną i piękną aktorką!

 

W 2015 roku książę Harry romansował z Jenną Coleman, aktorką znaną m.in. z roli w filmie romantycznym “Zanim się pojawiłeś” czy w serialu “Doktor Who”. Jest też gwiazdą historycznego serialu “Wiktoria”, opowiadającego o życiu brytyjskiej królowej Wiktorii, czyli przodkini księcia Harry’ego (monarchini Wiktoria zmarła w 1901 roku).

 

 

A post shared by Jenna Coleman (@jenna_coleman_) on Jan 14, 2018 at 3:01pm PST

 

Książę Harry i Jenna Coleman spotkali się na imprezie Audi Polo Challenge. Z nowej biografii księcia, zatytułowanej “Harry: Life, Loss, and Love” dowiadujemy się, że para szybko nawiązała wspólny język i spędziła razem sporo czasu podczas afterparty tylko dla VIP-ów.

 

“Harry lubił Jennę i pociągało go jej typowo brytyjskie poczucie humoru. Liczył na rozwój znajomości, lecz niestety, nie był jedynym w kolejce. Jenna niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, znanym z “Gry o tron” Richardem Maddenem, lecz był nią już zainteresowany inny aktor - Tom Hughes. Podobno poczuł do niej miętę w tym samym dniu, co Harry. Chwilę później zaczął do niej pisać, aż w końcu się umówili” - zdradza autorka biografii, Katie Nicholl. Co ciekawe, Tom Hughes partneruje Jennie w serialu "Wiktoria" - gra męża królowej, księcia Alberta. 

 

 

A post shared by Jenna Coleman (@jenna_coleman_) on Dec 25, 2017 at 7:58am PST

 

Anonimowa koleżanka Jenny Coleman zdradziła w rozmowie z prasą szczegóły jej znajomości z księciem: “ Jenna polubiła go, ale chyba wiedziała, że więcej łączy ją z Tomem. Oboje są aktorami i prowadzą podobny tryb życia. Jennie schlebiało zainteresowanie księcia, ale wiedziała, że z Tomem ma szansę na dłuższy związek”.

 

 

Widocznie tak właśnie miało być. Po 3 latach od tamtych wydarzeń Jenna Coleman i Tom Hughes wciąż są parą, a książę Harry niedługo po tym, jak dostał kosza od brytyjskiej aktorki zakochał się w amerykańskiej gwieździe filmowej.

 

Wyobrażasz sobie księcia Harry’ego z kimś innym niż z Meghan Markle?

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Szykuje nam się kolejny royal weddi...
Szykuje nam się kolejny royal wedding! Co prawda, jak zapowiadają światowe media, nie będzie to tak huczne przyjęcie, jak ślub Kate i Williama, co jednak nie oznacza, że będzie skromnie...  Meghan i Harry właśnie ogłosili zaręczyny. Tą informacją żyją więc teraz wszyscy. Sam związek, trwający od blisko roku, od początku wzbudzał masę kontrowersji. Dlaczego? Ze względu właśnie na Meghan, która dla Harry`ego jest ideałem kobiety (i podobno była nim, zanim jeszcze się poznali), ale w oczach królewskiej rodziny nie spełnia sztywnych standardów. Nikt jednak zdaje się tym nie przejmować. Sam Harry nie przyjmuje słów krytyki na temat swojej wybranki, co stanowi postawę niezwykle odważną i godną podziwu. Szczególnie, że to miłość liczy się bardziej, niż utarte schematy. Nieszczęśliwe małżeństwo jego rodziców jest przecież najlepszym przykładem na to, że związek dwójki z pozoru idealnie dopasowanych do siebie ludzi wcale nie musi dawać satysfakcji.   Wracając jednak do samej Meghan, postanowiłyśmy sprawdzić, jakie wydarzenia z jej życia czynią ją tak kontrowersyjną kandydatką na małżonkę księcia?       Fot. printscreen/StarStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama